
Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]
co zrobic w open office calc zeby z 2.2 nie robil 02.02.2007 ://
bo do h.. wkurza mnie to ze on zmienia mi wartosc komorki!!! nie zmienia formatowania tylko dodaje sobie ladnie 2007, i po zmianie formatowania robia sie jakies tysiace://
nie nie moge wpisac przecinka bo tekst wklejam z WWW i nie chce mi sie recznie zminiac kropek na przecinki, a po wklejeniu juz mam wlasnie zmienione wartosci wiec na CTRL+H za pozno juz://
yasiu [ Senator ]
2.2 to nie jest liczba dla oo - 2,2 juz tak
wklej do notepada - zamien wszystkie . na , i dopiero wklej
Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]
ehhh wiem:] a da sie gdzies zmienic separator dziesietny na "." albo to autouzupelnianie daty? bo moglbym sobie zrobic kilka operacji na komorce i zamienic ta . na , zmienilem to w ustawieniach windowsa a w OO nie moge znalezc, w MS office nie ma z tym problemu
ja wszytsko rozumiem ale takie dopisywanie sobie wartosci i zmieniane wartosci komorek bez mojej wiedzy to nie jest dobry pomysl:[[
a moze wiesz jak wkleic fragment strony bezposrednio z www? probowalem "dane zewnetrzne" ale nie dziala
yasiu [ Senator ]
ew. zanim wkleisz, sformatuj komórki np. na tekst, wtedy nie będzie nic zmieniał...
a co do pytań - nie mam pojecia :)