GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co zrobic w open office calc zeby z 2.2 nie robil 02.02.2007 ://

04.07.2007
14:51
smile
[1]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

co zrobic w open office calc zeby z 2.2 nie robil 02.02.2007 ://

bo do h.. wkurza mnie to ze on zmienia mi wartosc komorki!!! nie zmienia formatowania tylko dodaje sobie ladnie 2007, i po zmianie formatowania robia sie jakies tysiace://

nie nie moge wpisac przecinka bo tekst wklejam z WWW i nie chce mi sie recznie zminiac kropek na przecinki, a po wklejeniu juz mam wlasnie zmienione wartosci wiec na CTRL+H za pozno juz://

04.07.2007
14:54
[2]

yasiu [ Senator ]

2.2 to nie jest liczba dla oo - 2,2 juz tak

wklej do notepada - zamien wszystkie . na , i dopiero wklej

04.07.2007
15:01
[3]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

ehhh wiem:] a da sie gdzies zmienic separator dziesietny na "." albo to autouzupelnianie daty? bo moglbym sobie zrobic kilka operacji na komorce i zamienic ta . na , zmienilem to w ustawieniach windowsa a w OO nie moge znalezc, w MS office nie ma z tym problemu

ja wszytsko rozumiem ale takie dopisywanie sobie wartosci i zmieniane wartosci komorek bez mojej wiedzy to nie jest dobry pomysl:[[

a moze wiesz jak wkleic fragment strony bezposrednio z www? probowalem "dane zewnetrzne" ale nie dziala

04.07.2007
15:16
[4]

yasiu [ Senator ]

ew. zanim wkleisz, sformatuj komórki np. na tekst, wtedy nie będzie nic zmieniał...

a co do pytań - nie mam pojecia :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.