50_Cent [ Pretorianin ]
25 to Life
oceniajcie tę grę :D
50_Cent [ Pretorianin ]
WIEM!!! ale chcialem tylko ze jak ktos jest na forum no to se tu skomentuje :P
50_Cent [ Pretorianin ]
8\10 niezla gierka (dla expertow do duuupy) dla mnie fajna lubie taki rodziaj muzyki i klimat :)