GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

komputer psujący powietrze??

04.07.2007
14:39
smile
[1]

pard [ Centurion ]

komputer psujący powietrze??

Witam wszystkich

Mam w domu komputer i po dłuższej pracy na nim w pokoju w którym stoi coś dzieje się z powietrzem. Trudno to opisać w zasadzie, może jest naładowane jonami albo czymś - czuć w każdym razie przez skórę że jak się wejdzie do tego pokoju to coś jest nie tak - trochę poprawia sytuacje zrobienie przeciągu - ale cały czas wszystkie okna otwarte nie mogę trzymać. Przerwanie używania komputera albo wymiana sprzętu też nie za bardzo mnie interesuje. Pomocy....

04.07.2007
14:42
[2]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]

wyrzuć kompa zanim całkiem cię napromieniuje !!! :P

tak na serio to przeczyść kompa w środku szczególnie wiatrak może to pomoże

04.07.2007
14:45
[3]

50_Cent [ Pretorianin ]

ja mialem zakurzony caaaały... śmierdziało potem wcałym pokoju ale starłem i było troche lepiej

04.07.2007
14:46
[4]

pard [ Centurion ]

a który wiatrak? bo mam trzy? może powinienem komputer zatopić w oleju?

04.07.2007
14:47
smile
[5]

Kainek [ Konsul ]

w wannie go utop

04.07.2007
14:47
[6]

tomecki91 [ Konsul ]

hahaha... tak zatop w oleju to napewno za działa !! pozdro...

Apropo wiatraków to przeczyść wszytkie 3

04.07.2007
14:48
[7]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]

skoro masz trzy to logiczne że najlepszym wyjściem jest przeczyszczenie każdego z nich !!!

04.07.2007
14:48
[8]

50_Cent [ Pretorianin ]

tomecki91-->>jestes jedyny ktory wpadl na pomysl zeby przeczyscic 3 wiatraki a ten pard sie pyta jeszcze ktory o lol xd

04.07.2007
14:51
[9]

pard [ Centurion ]

ma może to przez to że się komputer za bardzo grzeje - szczególnie przy zasilaczu obudowa jest mocno nagrzana

04.07.2007
14:52
[10]

tomecki91 [ Konsul ]

Sie ma 200 IQ :D heheh

04.07.2007
14:53
smile
[11]

Kainek [ Konsul ]

chyba na kodach te 200

jak sie bardzo grzeje to chyba cus nie tak z nim, nie sadzisz?

04.07.2007
14:56
[12]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]

Niemozliwe aby komputer sam z siebie "psul" powietrze, najwyzej by je bardzo podgrzal i wysuszyl. Sprobuj... mhm.... "powachac" powietrze wylatujace z zasilacza, moze zasilacz dokonuje swojego zywota i cos sie topi ;)

Nie bardzo lapie jaki zwiazek maja wentylatory z jakoscia powietrza, ale dobra...

04.07.2007
14:56
[13]

pard [ Centurion ]

w sumie to zasilacz za 160 zł z wielkim wiatrakiem to raczej nie powinno się nic robić - czasami komputer stoi w innym pomieszczeniu i nie psuje tak powietrza ..... Może powinienem to wysłać do nie do wiary :P

04.07.2007
14:59
smile
[14]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

moze przestan walic bąki w gacie non stop? O.o

04.07.2007
15:00
[15]

tomecki91 [ Konsul ]

Dryf >> Wentylatory schłądzają ZASILACZ, PROCESOR i K. Graficzną więc myślę, że związek mają taki, że mogą się topić różne podzespoły. Ogólnie rzecz biorąc wywal kompa przez okno i kup se nowy :D

04.07.2007
15:02
[16]

pard [ Centurion ]

a to nie kwestia zapachu i topienia się czegoś - ma się po prostu wrażenie że jakby się w powietrzu położyło talerz to by tak stał na tym powietrzu - nie że gęste - ale strasznie napromieniowane - i to na pewno nie wina monitora bo wymieniałem niedawno na lcd a problem mam już z pół roku

04.07.2007
15:04
smile
[17]

Drackula [ Bloody Rider ]

skoro watek pol zartem pol serio to:

Czlowiek przecietnie pierdzi 30 razy dziennie. U niektorych moze to byc znacznie wiecej (moze ty jestes takim przypadkiem). do swoich pierdow sie przywyczajasz i podswiadomie nie zwracasz na nie juz uwagi (nie czujesz ich). Byc moze poprzez zmiane diety twoje pierdy staly sie bardzie uciazliwe dla rwojego nosa przez co odczuwasz to zepsute powietrze.
Istnieje kilka rozwiazan:
-zaczepic lawende pod nosem
- przestac zrec fast foody
- wsadzic w dupe rurke i wyprowadzic drugi koniec za okno
- wuniesc kompa na balkon
itp

04.07.2007
15:08
[18]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Ja też tak raz miałem, włączyłem komputer z oprogramowaniem od ruskich i nagle w pokoju zrobiła się próżnia, grawitacja wynosiła 0, klawiatura, myszka i wszystko zaczęło latać razem ze mną po pokoju.

04.07.2007
15:09
[19]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]

tomecki91 -> Zacznijmy od tego, ze jakby sie topil procesor lub karta graficzna to albo autora watku by tu nie bylo, albo by mial straszne przeklamiania obrazu na monitorze co nie mozna nie zauwazyc ;)

Jedyny podejrzany to IMO zasilacz, dosc nieprzewidywalna czesc kompjutra.


A tak mi przyszlo do glowy... nie masz aby starego, wielkiego monitora CRT ? Moze to on zaczyna sie spalac przedsmiertelnie ?

04.07.2007
15:30
[20]

pard [ Centurion ]

no monitorek ma lcd, spróbuje poczyścić go troszkew środku ale nie wiem czy to wiele da

04.07.2007
15:32
[21]

goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]

Kurz na radiatorach, w zasilaczu, w okolicy łożysk wentrylatrow. Te miejsca nagrzewają się dość znacznie, a ciepły kurz ma tendencje do śmierdzenia.

04.07.2007
15:47
smile
[22]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

ma się po prostu wrażenie że jakby się w powietrzu położyło talerz to by tak stał na tym powietrzu

Super zdanie;D Ludzie, ten ktoś chyba się droczy, albo dzieją się u niego rzeczy rodem z "nie do wiary";)

04.07.2007
15:57
[23]

pard [ Centurion ]

no może zdanie nie najwyższego lotu - bo mnie przy tym kompie coś trafia - cały się pocę przechodzą mnie dreszcze i głowa mnie zaczyna boleć - ale w powietrzu mi nic nie śmierdzi - jak się oddycha to jest ok - tylko w kontakcie ze skórą coś się dzieje

04.07.2007
16:02
[24]

Fett [ Avatar ]

weź odkurzacz i porządnie go wyczyśc komputer w środku z kurzu :) Jak to nie pomoże to dopiero wtedy myślę, że można myśleć o podzespołach :)

04.07.2007
16:09
[25]

Kainek [ Konsul ]

egzorcyste zamow
to pewnie straszy duch spalonego procesora :D

elektryzuje powietrze :>

04.07.2007
16:41
[26]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Jeśli nic nie pomoże to może faktycznie zatop w oleju. Powiesz potem czy wszystko działa tak jak powinno, bo sam jestem tego ciekaw.

04.07.2007
16:42
smile
[27]

Kainek [ Konsul ]

smazonym bedzie dziabic :D

04.07.2007
18:14
smile
[28]

Porucznik [ Centurion ]

Jak nic początki epilepsji... Zobaczysz za dzień, dwa zacznie mieć napady padaczki. Wtedy to se pofruwa...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.