GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Krótka piłka

04.07.2007
14:19
smile
[1]

KANTAR1 [ Konsul ]

Krótka piłka

Mam do was jedno pytanie:
- Jaką opłate pobiera sklep gram(pl) za dostraczenie przesyłki na miejsce? Znaczy sie jaką pobiera opłate za poczte.

MaZZeo ----> A jaki internetowy sklep pobiera najniższą opłate?

04.07.2007
14:20
[2]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Od 8 do 18zł, zalezy co wybierzesz.

04.07.2007
14:27
[3]

KANTAR1 [ Konsul ]

To nikt nie odpowie?

04.07.2007
14:35
[4]

Kainek [ Konsul ]

a wez se laskawie przejrzyj i porownaj

cena wysylek zalezy tez od wartosci zamowienia, powyzej ktorej jest np gratis kurier

04.07.2007
14:40
[5]

KANTAR1 [ Konsul ]

Kainek --->
1. Nie znam adresów wszystkich sklepów w Polsce, a więc zawsze jakiś forumowicz może podsunąć dobry sklep, o któym nigdy nie słyszałem
2. Forum jest po to by sie zapytać i uzyskać szybką odpowiedź i dlatego stworzyłem ten wątek. Nie będe mozolnie przeszukiwał ofert wszystkich sklepów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.