GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy motherboard + nowy procek = nowy zasilacz?

04.07.2007
13:59
smile
[1]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Nowy motherboard + nowy procek = nowy zasilacz?

No właśnie. Mam zamiar kupic sobie płytę główną z prockiem (nie śmiać się) do 250 zł. Mam na oku następujące płyty:





Dotyczasowy config mojego sztrucla wyglądał następująco:

AMD Duron 1,4 GHz
512 DDR 333 MHz
Dysk Samsung 40 GB
GF FX 5500 256 MB

W obecnym kompie mam zasilacz 350 W. Czy po zmianie płyty i procka na lepsze będę musiał kupić rówież mocniejszy zasilacz czy ten wystarczy? Chciałbym również abyscie pomogli mi w wyborze jednej z tych płyt. Z góry wielkie Danke!

04.07.2007
14:00
[2]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

nie, spokojnie wystarczy, ja mam podobny zestaw i dziala bez zadnych zawiech czz tympodobnych na 300W

podobny do nr.1

04.07.2007
14:47
[3]

*_*Cypriani [ White Trash ]

No to pomózcie jeszcze przy doborze! ^UP^

04.07.2007
14:53
[4]

kabum [ Konsul ]

z tych 3 wybrałbym ostatni, a to dlatego ze jest w nim AMD64 co prawda na s.939 ale i tak jest najbardziej wydajny z tych 3 opcji, nie wiem jak ta płyta gł, ale procek jest ok.

04.07.2007
14:56
[5]

Kainek [ Konsul ]

a do czego to ma sluzyc ?

04.07.2007
14:59
[6]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Kainek ----> głównie do gier i standardowego użytkowania internetu. Wiem, że w nowe gry i tak nie pogram ale mam takie zaległości, że głowa boli...

04.07.2007
15:00
smile
[7]

Haron [ the boatman ]

Kainek-> nabiciu kiesy sprzedawcy na allegro.
powszechnie wiadomo, że jak ktoś kupuje porządny komputer, to inwestuje w Asusa, Gigabyte'a, MSI. ciekawe czemu? ;)

04.07.2007
15:06
smile
[8]

Kainek [ Konsul ]

przeplaca? ;)

nie wiem czy ten ECS bedzie dobry:D
mam obawy ze moze byc roznie ze stabilnoscia, ja bym tego sobie nie kupil;)
no i najwazniejsze pakujesz sie w slepa uliczke z tym AGP jednak

napisz jaka plyte obecnie posiadasz

04.07.2007
15:09
smile
[9]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Kainek ---> Z AGP w ślepą uliczkę się nie pakuję, gdyż posiadam karte graficzna pod AGP, a wymiany karty grafy w planach nie mam. Obecnie posiadam ASRocka K7VM2.

Dawajcie jakieś linki jeśli macie lepsze oferty w tej cenie.

04.07.2007
15:17
[10]

Kainek [ Konsul ]

wynalazek :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.