GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kompresja pliku-Pomocy??!!

04.07.2007
13:34
smile
[1]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Kompresja pliku-Pomocy??!!

Witam.
Potrzebuję skompresować plik z rmvb na avi.
Przeszukałem pare stron internetowych i nigdzie nie znalazłem pożądnej odpowiedzi.
Bardzo proszę o pomoc,z góry THX.

04.07.2007
13:37
[2]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

To nie jest kompresja, a konwertowanie. Polecam Total Video Converter - z każdego formatu na każdy. Mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę, że jakość się nie zmieni.

04.07.2007
13:49
smile
[3]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Heehe,kompresja :p
Pomyliło mi się :)
Jakoś się zmieni,ale dzięki za odp. i nazwę programu.

04.07.2007
13:58
[4]

krzynier [ Senator ]

PatrykW -> też dzięki za nazwę programu, może się uda. Konwertowałem film różnymi programami, zawsze dźwięk nie był zsynchronizowany z obrazem, nieraz obraz się krzaczył...

04.07.2007
15:55
smile
[5]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

krzynier-nie zauważyłem żadnej zmiany w jakości obrazu ani dźwęku,poprostu wszystko pięknie!!
Jedyny minus to długi czas czekania,coś za coś ;)
PatrykW-->jeszcze raz wielkie THX!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.