
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Kompresja pliku-Pomocy??!!
Witam.
Potrzebuję skompresować plik z rmvb na avi.
Przeszukałem pare stron internetowych i nigdzie nie znalazłem pożądnej odpowiedzi.
Bardzo proszę o pomoc,z góry THX.
PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
To nie jest kompresja, a konwertowanie. Polecam Total Video Converter - z każdego formatu na każdy. Mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę, że jakość się nie zmieni.

Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Heehe,kompresja :p
Pomyliło mi się :)
Jakoś się zmieni,ale dzięki za odp. i nazwę programu.
krzynier [ Senator ]
PatrykW -> też dzięki za nazwę programu, może się uda. Konwertowałem film różnymi programami, zawsze dźwięk nie był zsynchronizowany z obrazem, nieraz obraz się krzaczył...

Pr0Gh0sT [ Konsul ]
krzynier-nie zauważyłem żadnej zmiany w jakości obrazu ani dźwęku,poprostu wszystko pięknie!!
Jedyny minus to długi czas czekania,coś za coś ;)
PatrykW-->jeszcze raz wielkie THX!!