GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak odzyskać hasło z wieloczęściowego achiwum?

04.07.2007
12:59
smile
[1]

123el [ Centurion ]

Jak odzyskać hasło z wieloczęściowego achiwum?

Zna ktoś dobry program...?

04.07.2007
13:01
[2]

Kaka11 [ Konsul ]

raczej miałem ten sam problem..... link do mojego wątku:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6507383

04.07.2007
13:09
smile
[3]

123el [ Centurion ]

Ale mi chodzi konkretnie o wieloczęściowe archiwum, a nie o zwykły plik spakowany winrar'em, zna ktoś program do wieloczęściowych archiwów...?

04.07.2007
13:17
smile
[4]

123el [ Centurion ]

Niech ktoś pomoże...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.