
123el [ Centurion ]
Jak odzyskać hasło z wieloczęściowego achiwum?
Zna ktoś dobry program...?
Kaka11 [ Konsul ]
raczej miałem ten sam problem..... link do mojego wątku:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6507383

123el [ Centurion ]
Ale mi chodzi konkretnie o wieloczęściowe archiwum, a nie o zwykły plik spakowany winrar'em, zna ktoś program do wieloczęściowych archiwów...?

123el [ Centurion ]
Niech ktoś pomoże...