GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poczta wp

04.07.2007
12:43
[1]

Andrzej07 [ Legionista ]

poczta wp

Jakie sa wady poczty wp

04.07.2007
12:46
[2]

swee [ Gunslinger ]

takie, że nie jest Gmailem i że się często psuje

04.07.2007
12:47
[3]

Kozi89 [ Senator ]

Po prost w k***ę spamu! Inaczej sie tego nie da określić. Co otworzę pocztę to mi sie z monitora na klawiaturę reklamy wysypują.

04.07.2007
12:52
[4]

Kaka11 [ Konsul ]

Andrzej podaj e-maila to ci wylse zaproszenie do gmaila

04.07.2007
12:54
[5]

Andrzej07 [ Legionista ]

[email protected]

04.07.2007
12:54
[6]

Kaka11 [ Konsul ]

wysłane

04.07.2007
12:54
[7]

SanthiX [ Konsul ]

A po co komu zaproszenie?

https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=mail&t=b2116fbb-486b5e74-36c984c143e31bb05c68&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2Fe-11-106ccd41d36e43a89423af8c96cc0ac2-9d9b83983e00679f445b7cbacbda070e56ad0f15&type=2

04.07.2007
12:55
[8]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

ostatnio WP miało awarię
przez kilka dni były problemy z wejściem ...
jeszcze dzisiaj rano mialem problem

04.07.2007
12:56
[9]

Brave Lion [ Centurion ]

Ja mam pocztę na Gmailu i WP.

Według mnie to dwie najlepsze poczty.

04.07.2007
13:03
[10]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Mnie tam sie nie psuje a mam ja od 7 lat :)
Oki, czasem sa zonki, ale nie jest ani nagimnne ani nie trwa dlugo. Lubie te poczte :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.