Andrzej07 [ Legionista ]
poczta wp
Jakie sa wady poczty wp
swee [ Gunslinger ]
takie, że nie jest Gmailem i że się często psuje
Kozi89 [ Senator ]
Po prost w k***ę spamu! Inaczej sie tego nie da określić. Co otworzę pocztę to mi sie z monitora na klawiaturę reklamy wysypują.
Kaka11 [ Konsul ]
Andrzej podaj e-maila to ci wylse zaproszenie do gmaila
Kaka11 [ Konsul ]
wysłane
SanthiX [ Konsul ]
A po co komu zaproszenie?
https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=mail&t=b2116fbb-486b5e74-36c984c143e31bb05c68&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2Fe-11-106ccd41d36e43a89423af8c96cc0ac2-9d9b83983e00679f445b7cbacbda070e56ad0f15&type=2
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
ostatnio WP miało awarię
przez kilka dni były problemy z wejściem ...
jeszcze dzisiaj rano mialem problem
Brave Lion [ Centurion ]
Ja mam pocztę na Gmailu i WP.
Według mnie to dwie najlepsze poczty.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Mnie tam sie nie psuje a mam ja od 7 lat :)
Oki, czasem sa zonki, ale nie jest ani nagimnne ani nie trwa dlugo. Lubie te poczte :)