GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NWN a Vista?

04.07.2007
12:38
smile
[1]

akai22 [ Junior ]

NWN a Vista?

Witam,

nie wiecie może czy stare Neverwinter NIghts pójdzie mi pod Vistą? Czy to tylko kwestia sprzętu? Chciałam sobie grzecznie zakupic Diamentową Edycję, bo nie kosztuje juz fortuny, tylko niewiem czy to ma sens?

Z gory dzięki za pomoc

04.07.2007
12:42
[2]

SanthiX [ Konsul ]



Works
---
Neverwinter Nights (Must update to v1.68)(32-bit)
---

04.07.2007
14:08
smile
[3]

akai22 [ Junior ]

ooo :D
balszoje spasiba

pogram sobie znowu jak za starych dobrych czasów
i zapamietam ten adres xD!!

dzieki jeszcze raz !

04.07.2007
14:27
[4]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Nic z serii Might & Magic
Nic z Heroes of Might & Magic, Age of Wonders itd
Nic z Generałów

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.