
akai22 [ Junior ]
NWN a Vista?
Witam,
nie wiecie może czy stare Neverwinter NIghts pójdzie mi pod Vistą? Czy to tylko kwestia sprzętu? Chciałam sobie grzecznie zakupic Diamentową Edycję, bo nie kosztuje juz fortuny, tylko niewiem czy to ma sens?
Z gory dzięki za pomoc
SanthiX [ Konsul ]
Works
---
Neverwinter Nights (Must update to v1.68)(32-bit)
---

akai22 [ Junior ]
ooo :D
balszoje spasiba
pogram sobie znowu jak za starych dobrych czasów
i zapamietam ten adres xD!!
dzieki jeszcze raz !
Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]
Nic z serii Might & Magic
Nic z Heroes of Might & Magic, Age of Wonders itd
Nic z Generałów