yasiek45 [ Legionista ]
Magiczni Wojownicy
Ciekawe kiedy wyjdzie ta gra??? Będziecie grali? Bo ja tak
Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
Same Czesie będą...

yasiek45 [ Legionista ]
Aż tak źle to chyba nie będzie :)
Gra ma być zrobiona jako zmienione Little Fighter 2