GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Magiczni Wojownicy

04.07.2007
12:28
[1]

yasiek45 [ Legionista ]

Magiczni Wojownicy

Ciekawe kiedy wyjdzie ta gra??? Będziecie grali? Bo ja tak

04.07.2007
12:30
[2]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

Same Czesie będą...

04.07.2007
12:30
smile
[3]

yasiek45 [ Legionista ]

Aż tak źle to chyba nie będzie :)
Gra ma być zrobiona jako zmienione Little Fighter 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.