GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zoom :)))

04.07.2007
11:44
smile
[1]

maev [ immamentna smuga ]

Zoom :)))

Nie mam absolutnie nic do bohaterow spektaktlu, oprocz pretensji za opluty lcd z powodu niekontrolowanych wybuchow rechotu.


04.07.2007 09:36 [11]
gladius [ Subaru addict ]

Ludwik Dorn(baum). Kolejna twarz IV RP. Syn żydowskiego krawca męższczyźnianego. Cudzołożnik i rozpustnik. Za krótkie portki odsłaniające gołe łydki. Wściekle nienawidzący lekarzy. Ma bardzo mądrego psa - do jego pilnowania trzeba aż dwóch funkcjonariuszy BOR-u.


04.07.2007 10:03 [16]
Wonski [ Konsul ]

syn żydowskiego krawca, to taka sama przywara jak rozpustnik i cudzołożnik. noo tak i teraz wszystko jasne. Niektórym pisiorstwo całkiem już mózg wyjadło.


04.07.2007 10:10 [20]
gladius [ Subaru addict ]

Wonski - tobie by pisiorstwo wyjadło mózg, niestety z braku mózgu musi zadowolić się u ciebie sianem.


04.07.2007 10:21 [25]
Wonski [ Konsul ]

gladius -> Lepsze czyste siano niż taki cuchnący rasistowski obornik, który za pewne za kare dźwigasz na zakończeniu karku.


4.07.2007 10:22 [28]
gladius [ Subaru addict ]

A co Wonski, wymieniłeś sobie obornik na siano? To i tak szczyt twoich możliwości, ale mimo wszystko gratuluję - musiało cię to sporo pracy kosztować.


04.07.2007 10:29 [32]
Wonski [ Konsul ]

gladius -> Dziekuje, nie było łatwo. Jednak i tobie to polecam, jakkolwiek tu może być problem ponieważ wrodzony obornik zamiast mózgu trudniej wymienić, ale pracuj , składaj co miesiąc do skarpety a może za lat wiele coś medycyna będzie mogła dla ciebie zrobić. No i oczywiście nie zapomnij się nie rozmnażać. Dla dobra ludzkości rzecz jasna.


04.07.2007 10:31 [33]
gladius [ Subaru addict ]

Nie sil się Wonski na inteligencję, bo ci wybitnie nie idzie. Nawóz na siano mogłeś wymienić, ale sensownego zdania nadal nie potrafisz sklecić.


04.07.2007 10:33 [34]
Wonski [ Konsul ]

gladius --> Na inteligencje? Żeby napisać do forumowego na(pis)nacza? To taj jakbym miał zakładać glany do skopania spaniela.


04.07.2007 10:33 [35]
gladius [ Subaru addict ]

Wonski - nadal ci nie wychodzi.


04.07.2007 10:34 [36]
Wonski [ Konsul ]

gladius - mylisz sie, jak zwykle.


04.07.2007 10:35 [38]
gladius [ Subaru addict ]

Wonski - nadal nic. Cienki bolek jesteś jak zwykle, internetowy onanisto.


04.07.2007 10:37 [40]
Wonski [ Konsul ]

gladius -> nadal sie mylisz, forumowy pozerze


(...)

Ahahahaha....

04.07.2007
11:48
smile
[2]

Ghostcatcher [ Chor��y ]

uuu... uwaga... zaraz dostaniesz tortem w twarz...

04.07.2007
11:48
smile
[3]

Narmo [ 42 ]

"Odpowiedz w tym Wątku" a nie "Nowy Wątek"

04.07.2007
11:50
smile
[4]

maev [ immamentna smuga ]

Narmo

a) nie marudź

b) jestes przewrazliwiony


;-)

04.07.2007
11:53
[5]

siekator [ Król Rybak ]

Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

04.07.2007
11:53
smile
[6]

chickenom [ ]

Jak na ćwierć inteligentów przystało, rozmowa na poziomie.

04.07.2007
12:04
smile
[7]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

maev --> skoro to cie tak śmieszy, jesteś półgłówkiem z oborniekiem zamiast mózgu, a w twojej dupie rosną bakłażany...

Ahahaha... śmieszne nie?

spoiler start
To nie było na serio tylko przykład, więc możesz sobie darowac odgryzanie
spoiler stop

04.07.2007
12:05
[8]

maev [ immamentna smuga ]

KOLOSrv

Masz mnie za idiote sadzac ze rozbawily mnie epitety tych dwoch panow?

04.07.2007
12:09
smile
[9]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Kto da na Basha?

04.07.2007
12:11
smile
[10]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

maev> masz moje poparcie :)))
Topic@ dobre :)

04.07.2007
12:13
[11]

Azzie [ bonobo ]

No coz, jest paru panow na Forum ktorych wszystkie dyskusje zawsze wpisuja sie w ten schemat :)

Z przywoitosci nie wypisze ich nickow ale chyba kazdy wie o kogo chodzi :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.