GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

google sprzedane na lewo warte 50 zł!!

04.07.2007
10:39
smile
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

google sprzedane na lewo warte 50 zł!!

Spadłem z krzesła po prostu:D Gdzie się rodzą tacy ludzie? (wiadomo, że prowokacja:D)

04.07.2007
10:40
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Ja się zastanawiam, gdzie się rodzą tacy, co myślą, że to na serio.

04.07.2007
10:43
smile
[3]

ddza [ WasabiHubert ]

Marna prowokacja, skoro gości wie jak pisać na forum to tym bardziej wie co to google i jak sie z nich korzysta.

04.07.2007
10:46
smile
[4]

Brave Lion [ Centurion ]

Prowokacja :] Jednak brawa za poszukanie ;)

04.07.2007
11:09
smile
[5]

White Star [ Legend ]

z serii - bogowie onetu ;)

04.07.2007
11:12
smile
[6]

Loon [ Panicz ]

9/10

04.07.2007
11:12
[7]

ribik [ Generaďż˝ ]

Ja mogę takiemu sprzedać młotek za stówę żeby się walnął w łeb, prawdziwa okazja

04.07.2007
11:15
smile
[8]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Oto efekty zastraszania przez RIAA:D

04.07.2007
11:16
smile
[9]

SirGoldi [ Gladiator ]

Komentarze na Onecie zawsze wymiatały i będą wymiatać. :-)))

Aż mi się przypomniała wypowiedź Jasia_Smietany a propos tematu "Szymkowiak wyniszczony przez narkozy". Brzmiała mniej więcej tak: "Narkozy? A to nie jest czasem prezydent Francji? ;)

04.07.2007
11:20
smile
[10]

Hitmanio [ Legend ]

"A to Cię zrobił w huhu! Ja zapłaciłem tylko 30 zł!"

Onet rządzi :)

04.07.2007
11:25
smile
[11]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Że też ludziom sie chce :D

04.07.2007
11:28
[12]

profesor ciekawski [ Centurion ]

ta nowicjusz ktory nie uzywa polskiej czcionki, niezla proba neeeext

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.