Klivert [ Konsul ]
Prośba do grafików
Potrzebuje loga z napisem SWAT 4. Znalazłem jedno ale jest za duże możecie je pomniejszyć z góry wielkie dzięki
M@rine [ Mariner of Inet ]
Mówisz masz.
Klivert [ Konsul ]
bez przesady
mniej więcej 2 x mniejsze od tego mojego

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Musisz podać wymiary : )
Łukasz [ Solvafeali ]
>>
Klivert [ Konsul ]
Łukasz wielkie dzięki