
pard [ Centurion ]
odtwarzacz dvd - jaki???
potrzebuje odtwarzacza filmów dvd bez opcji nagrywania
możliwość podłączenia telewizora i zestawu głośników oraz dysku 2,5 calowego przez usb - no i jak największą liczbę formatów w cenie do 300 zł - czy ktoś coś może mi polecić :)
(oczywiście nie chodzi mi o samodzielny odtwarzacz a nie taki co się do komputera wkłada)

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Xbox + media center + dyzio jaki ci sie tylko podoba. (ew. stream z dysku sieciowego)

pard [ Centurion ]
ale taki xbox to kosztuje
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
pard [ Centurion ]
ale ja chce odtwarzacz a nie xbox - xbox mnie nie interesuje zupełnie

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
A co stoi na przeszkodzie aby ten xbox sluzyl tylko i wylacznie do odtwarzania jak największą liczbę formatów ?
Lepszego sprzętu od starusieńkiego xboxa z xbox media center na pokładzie nie znajdziesz.
pard [ Centurion ]
no szkodzi bo xboxa z media center i chcemy dvd :) a jak nie wystarczające to jest tłumaczenie to przyjmij to jako aksjomat
alpha4175 [ Jeep Driver ]
Bellwood