GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

odtwarzacz dvd - jaki???

04.07.2007
10:34
smile
[1]

pard [ Centurion ]

odtwarzacz dvd - jaki???

potrzebuje odtwarzacza filmów dvd bez opcji nagrywania
możliwość podłączenia telewizora i zestawu głośników oraz dysku 2,5 calowego przez usb - no i jak największą liczbę formatów w cenie do 300 zł - czy ktoś coś może mi polecić :)
(oczywiście nie chodzi mi o samodzielny odtwarzacz a nie taki co się do komputera wkłada)

04.07.2007
10:37
smile
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Xbox + media center + dyzio jaki ci sie tylko podoba. (ew. stream z dysku sieciowego)

04.07.2007
10:39
smile
[3]

pard [ Centurion ]

ale taki xbox to kosztuje

04.07.2007
10:40
[4]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

04.07.2007
10:43
[5]

pard [ Centurion ]

ale ja chce odtwarzacz a nie xbox - xbox mnie nie interesuje zupełnie

04.07.2007
10:45
smile
[6]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

A co stoi na przeszkodzie aby ten xbox sluzyl tylko i wylacznie do odtwarzania jak największą liczbę formatów ?

Lepszego sprzętu od starusieńkiego xboxa z xbox media center na pokładzie nie znajdziesz.

04.07.2007
10:57
[7]

pard [ Centurion ]

no szkodzi bo xboxa z media center i chcemy dvd :) a jak nie wystarczające to jest tłumaczenie to przyjmij to jako aksjomat

04.07.2007
11:01
[8]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Bellwood

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.