
stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
flatout 2 problem z Vista
Po zainstalowaniu, wyskakuje okno ktore informuje ze potrzeba zainstalowac dodatkowe biblioteki do systemu aby uruchmic gre. Wiec wciskam przycisk ok. A po chwili wyskakuje blad "Zainstalowany sterownik StarForce Protection nie jest zgodny z ta wersja systemu Windows" i gry nie da sie uruchomic.
Czy ktos ma taki sam problem pod VISTA, czy jest jakas latka?
Kaka11 [ Konsul ]
chyba nie ale rada to mieć Windows XP
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Trzeba zainstalować sterownik StarForce po Vistę.

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
EG2006_43107114 -> Dziekuje. Pomoglo