GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

flatout 2 problem z Vista

04.07.2007
10:27
smile
[1]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

flatout 2 problem z Vista

Po zainstalowaniu, wyskakuje okno ktore informuje ze potrzeba zainstalowac dodatkowe biblioteki do systemu aby uruchmic gre. Wiec wciskam przycisk ok. A po chwili wyskakuje blad "Zainstalowany sterownik StarForce Protection nie jest zgodny z ta wersja systemu Windows" i gry nie da sie uruchomic.

Czy ktos ma taki sam problem pod VISTA, czy jest jakas latka?

04.07.2007
10:30
[2]

Kaka11 [ Konsul ]

chyba nie ale rada to mieć Windows XP

04.07.2007
10:31
[3]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Trzeba zainstalować sterownik StarForce po Vistę.

04.07.2007
10:42
smile
[4]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

EG2006_43107114 -> Dziekuje. Pomoglo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.