GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lan party jak skonfigurować karte sieciową??

04.07.2007
10:24
smile
[1]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Lan party jak skonfigurować karte sieciową??

Witam, mam zamiar z kolegą razem zrobić sobie LanParty nie mam routera by mógł się do mnie podłączyć, ale mam kabel z dwoma wtyczkami RJ-45 i wpadłem na taki pomysł, żebym mógł jedną wtyczke podlączyć do nie go, a drugą do mnie. Będzie to działać?? Raczej powinno ;) ale teraz najważniejsze pytanie: Trzeba odpowiednio skonfigurować sieć i jak to zrobić, żeby wzsytko git. No i jak skończymy relację to gdy podłącze się znowu do sieci wszsytko bedzię jak wcześniej?

Gdy się wszystko uda, to zdam relację :D

04.07.2007
10:34
[2]

wysia [ Senator ]

04.07.2007
10:40
[3]

pawcio005 [ Pretorianin ]

wysia
Dzięki, ale dosłownie kilka sekund wcześniej znalazłem tą samą stronę.
Jednak google nie gryzie :D

04.07.2007
10:43
[4]

lutus [ Konsul ]

z tego wszystkiego to wydaje sie byc dla ciebie najwazniejsze - Jeśli łączysz 2 komputery bez pośrednictwa hub-a/switch-a/ kabel połączeniowy musi być skrosowany. Nie wiesz jak zrobić taki kabel zajrzyj do działu Krosowanie.

04.07.2007
10:55
[5]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

i adresy z tej samej podsieci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.