
pawcio005 [ Pretorianin ]
Lan party jak skonfigurować karte sieciową??
Witam, mam zamiar z kolegą razem zrobić sobie LanParty nie mam routera by mógł się do mnie podłączyć, ale mam kabel z dwoma wtyczkami RJ-45 i wpadłem na taki pomysł, żebym mógł jedną wtyczke podlączyć do nie go, a drugą do mnie. Będzie to działać?? Raczej powinno ;) ale teraz najważniejsze pytanie: Trzeba odpowiednio skonfigurować sieć i jak to zrobić, żeby wzsytko git. No i jak skończymy relację to gdy podłącze się znowu do sieci wszsytko bedzię jak wcześniej?
Gdy się wszystko uda, to zdam relację :D
wysia [ Senator ]
pawcio005 [ Pretorianin ]
wysia
Dzięki, ale dosłownie kilka sekund wcześniej znalazłem tą samą stronę.
Jednak google nie gryzie :D
lutus [ Konsul ]
z tego wszystkiego to wydaje sie byc dla ciebie najwazniejsze - Jeśli łączysz 2 komputery bez pośrednictwa hub-a/switch-a/ kabel połączeniowy musi być skrosowany. Nie wiesz jak zrobić taki kabel zajrzyj do działu Krosowanie.
cotton_eye_joe [ maniaq ]
i adresy z tej samej podsieci.