GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta graficzna po formacie

04.07.2007
10:13
[1]

Kerth [ Pretorianin ]

Karta graficzna po formacie

Witam, czy po formacie muszę instalować coś do karty graficznej oprócz sterowników by działała poprawnie ?

PS. to gf4mx jeśli to ma jakieś znaczenie

04.07.2007
10:14
[2]

Narmo [ 42 ]

Nie. No. Może najnowszego DX'a

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.