Kerth [ Pretorianin ]
Karta graficzna po formacie
Witam, czy po formacie muszę instalować coś do karty graficznej oprócz sterowników by działała poprawnie ? PS. to gf4mx jeśli to ma jakieś znaczenie
Narmo [ 42 ]
Nie. No. Może najnowszego DX'a