GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

King Kong - problem na 65% gry, pomóżcie, błagam.

04.07.2007
09:05
smile
[1]

Rudy1219 [ Legionista ]

King Kong - problem na 65% gry, pomóżcie, błagam.

Jestem na 65% gry i nie mogę zabić T-Rexa, jest to sam początek planszy "Kong to the Rescue".
Gdy już leży na ziemi nie mogę mu złamać szczęki, za pierwszymi dwoma razami zabijałem go, ale nie moglem odblokowac przejścia, bo Kong nie daje rady wyrzucić filaru. Nie wiem dlaczego, ale zapewniam, że mam oryginalną wersję i nową myszkę. Kręcę jak najszybciej tylko mogę ale jak już szczęka T-Rexa osiąga ok. 180 stopni to ściska szczękę i mnie odpycha... ;/ Tak samo z filarem, prawie do końca go przesunąłem i filar opada. Proszę help ME !!!

04.07.2007
09:20
smile
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Jaki tytuł ma ta misja? Acha , "Kong to the Rescue". Już dokładnie nie pamiętam jak to się robiło. Jak to jest tak jak napisał kolega z dołu, to może postaw mysz i dwoma rękoma jak na pianinie stukaj ile sił.

04.07.2007
09:34
[3]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Musisz bardzo szybko naciskać lewy i prawy przycisk myszy.

04.07.2007
10:07
[4]

Rudy1219 [ Legionista ]

@EG2006_43107114 - Prawy i lewy ? A przy czym, przy łamaniu szczęki czy przy kolumnie ? Bo przed chwilą grałem i parę razy pokonałem T-Rexa po czym matka nietoperzy porwała Ann. Podbiegłem do kolumny i za Chiny Ludowe nie mogłem jej podnieść, wiec mówisz, że prawy i lewy ? A na raz czy na zmianę ?

04.07.2007
10:28
[5]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Na zmianę.

04.07.2007
11:04
[6]

Rudy1219 [ Legionista ]

Aha, dzięki wielkie, jak się uda to Ci piwo kupię :D

04.07.2007
11:36
[7]

Rudy1219 [ Legionista ]

Wielkie dzięki, udało się. Teraz jestem przy takim wodospadzie i tam są 3 Tyranozaury ! Nie wiem gdzie postawić Ann żeby jej nie zeżarły bo ciągle to robią ;/

04.07.2007
12:04
[8]

Rudy1219 [ Legionista ]

Albo ciągle spada w dół.

PS: Do czego są i jak się używa kody sieciowe ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.