
Buby [ Perfekt ]
Trójmiasto: Czy był ktoś obecny na Red Bull X-Fighters w Sopocie ?
Czy ktoś z GOL-owiczów udał się wczoraj na tę imprezę ?
Trzeba przyznać, że osobiście dla mnie, zrobiło to wielkie wrażenie. To jest zupełnie inne wrażenie, aniżeli oglądanie w TV. :-) IMO zajebiste :D
Narobiliście ? trochę zdjęć ? Bo mi nie niestety aparat siadł i byłbym b. wdzięczny, gdyby ktoś umieścił w tym wątku zdjęcie z tych skoków. Filmami też nie pogardzę :)
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
też chciałbym wiedzieć
kurzew [ The Road Warrior ]
Ja bylem w Slane.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6447493

Lucky_ [ god ]
Czemu ja o tym nic nie wiedzialem? :/