GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trójmiasto: Czy był ktoś obecny na Red Bull X-Fighters w Sopocie ?

04.07.2007
09:02
smile
[1]

Buby [ Perfekt ]

Trójmiasto: Czy był ktoś obecny na Red Bull X-Fighters w Sopocie ?

Czy ktoś z GOL-owiczów udał się wczoraj na tę imprezę ?

Trzeba przyznać, że osobiście dla mnie, zrobiło to wielkie wrażenie. To jest zupełnie inne wrażenie, aniżeli oglądanie w TV. :-) IMO zajebiste :D

Narobiliście ? trochę zdjęć ? Bo mi nie niestety aparat siadł i byłbym b. wdzięczny, gdyby ktoś umieścił w tym wątku zdjęcie z tych skoków. Filmami też nie pogardzę :)

04.07.2007
09:56
[2]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

też chciałbym wiedzieć

04.07.2007
10:19
[3]

kurzew [ The Road Warrior ]

Ja bylem w Slane.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6447493

04.07.2007
11:30
smile
[4]

Lucky_ [ god ]

Czemu ja o tym nic nie wiedzialem? :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.