GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klawiatura czy pad(dirt)??

04.07.2007
07:23
[1]

sztu3 [ Centurion ]

Klawiatura czy pad(dirt)??

Mam pytanie do osob z doswiadczeniem w tej materii i obiektywnych. Grajac w Dirta waszym zdaniem co bedzie bardziej efektywne: pad czy klawiatura (tylko nie pisac ze czulosci skretu klawiatury jest skopana bo mozna zmienic) ???? Dodam ze jestem nowicjuszem i dopiero wprawiam sie w padzie

04.07.2007
07:24
[2]

sinbad78 [ Konsul ]

PAD !!!! a jeszcze lepiej kierownica.

04.07.2007
08:51
smile
[3]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Podpisuje się pod poprzednikiem

PAD !!!! a jeszcze lepiej kierownica.

04.07.2007
08:59
[4]

M@rine [ Mariner of Inet ]

PAD. A kierownice wybij sobie z głowy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.