sztu3 [ Centurion ]
Klawiatura czy pad(dirt)??
Mam pytanie do osob z doswiadczeniem w tej materii i obiektywnych. Grajac w Dirta waszym zdaniem co bedzie bardziej efektywne: pad czy klawiatura (tylko nie pisac ze czulosci skretu klawiatury jest skopana bo mozna zmienic) ???? Dodam ze jestem nowicjuszem i dopiero wprawiam sie w padzie
sinbad78 [ Konsul ]
PAD !!!! a jeszcze lepiej kierownica.

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Podpisuje się pod poprzednikiem
PAD !!!! a jeszcze lepiej kierownica.
M@rine [ Mariner of Inet ]
PAD. A kierownice wybij sobie z głowy.