GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wycieczka ?? Tylko gdzie ?? !!

03.07.2007
22:55
smile
[1]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Wycieczka ?? Tylko gdzie ?? !!

Tak się zastanawiałem gdzie tu by pojechała oryginalna osoba taka jak ja :) Bo powiedzmy sobie szczerze wycieczki można podzielić na jakby dwie kategorię: góry i woda. Ale przypuśćmy że jestem żądny jakiejś wiedzy, nie mam ochoty już pływać i chodzić po górach.
Niechce też jechać do innego państwa aby zwiedzić starówkę, 35 niby różnych kościołów czy zobaczyć kilka rurek z metalu które są jakoś tam nazwane i niema ich w innym państwie.
Chodzi mi o coś co można by było nazwać wycieczką dla ludzi młodych a nie emerytów którzy chodzą pstrykają fotki z aparatu za 200 zł. i słuchają przewodnika który w pełnych orgazmu zdaniach mówi "tutaj koronowali Mieszka 8".
Chodzi mi o coś na styl "300 powodów dla których można pojechać do Holandii" :) Chce zwiedzić naprzykład miejsca gdzie zamordowano najwięcej ludzi czy gdzie się objawiają demony itd. itd.

03.07.2007
23:00
smile
[2]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Afganistan ?

03.07.2007
23:00
[3]

Azzie [ bonobo ]

Zrob sobie tournee po obozach koncentracyjnych, Auschwitz, Stuthoff, cos tam sie jeszcze znajdzie a do tego jeszcze moze zalicz wilczy szaniec i pare innych umocnien i systemow bunkrow.

03.07.2007
23:00
smile
[4]

Obiwan1992 [ komandor ]

03.07.2007
23:05
[5]

Ksionim [ Centurion ]

Proponuje wyjazd do kina na film, w którym to rodzina jedzie na wycieczke.

04.07.2007
00:30
[6]

wacek666 [ 666 ]

do gdanska

04.07.2007
00:35
smile
[7]

Mazio [ Mr Offtopic ]

tutaj masz niezłą propozycję:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.