GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ING Nationale-Nederlanden vs Comercial Union Polska

03.07.2007
22:53
smile
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

ING Nationale-Nederlanden vs Comercial Union Polska

Muszę się zapisać do któregoś funduszu... myśle nad jednym z tych dwóch.

Da radę to podpisać wszystko z dnia na dzień? Bo w czwartek muszę to załatwić:P

Jakieś plusy/minusy, rady jakieś, propozycje?

03.07.2007
22:54
[2]

Orety [ Pretorianin ]

Nie wiem, zapisalem sie do Nationale, bo pamietam ze mial jakies tam lepsze wskazniki za rok 2005. Ale jak jest teraz - nie wiem.

03.07.2007
22:57
[3]

Belert [ Generaďż˝ ]

sam musisz wybrac ,bo zaraz zaczna sie rady od przedstawicieli obu funduszy.To i tak strzelanie w ciemno nie mozna przewidziec co bedzie za 20-30 lat.Wiec wez i rzuc monete :)

03.07.2007
22:57
[4]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Biorąc pod uwagę to, że rozstawiają się w centrach handlowych i łapią klientów, którzy podpisują na szybko umowy, to chyba da się przed czwartkiem (ale czas masz do 10., nie?). Moi bracia wybrali ING i to chyba nie jest zły wybór.

03.07.2007
23:04
[5]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

ja tez sie niedawno do ING zapisalem.

maja najlepsza stope zwrotu od poczatku istnienia (procz funduszu Polsatu, ale Solorz do mnie nie przemawia)

tu masz kilka ladnych porownan:

03.07.2007
23:08
smile
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

tak, mam czas do 10, ale wyjeżdzam w piątek, więc w czwartek to ostani dzień.

Mnie bardziej do ING przekonuje to że jest on drugim pod względem wielkości (właśnie zaraz po Comercial union) - więc będą się bardziej starać :P

porównanie całkiem dobrze wypada... chyba jednak wezme ten ING :)

04.07.2007
00:28
[7]

wacek666 [ 666 ]

zly bank

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.