GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Obrazek

03.07.2007
22:22
[1]

waszka111 [ Junior ]

Obrazek

Witam . Moglby mi ktos zrobic taki obrazek na ktorym bylo by napisane 'Dobry Gracz' z jakims fajnym tlem .

Z gory dziekuje !
Pozdrawiam :)

03.07.2007
23:22
smile
[2]

Kainek [ Konsul ]

czyli jednak nie znalezliscie programu graficznego ?

03.07.2007
23:27
smile
[3]

Gandalf <3 [ Wizard ]

nie dziękuj

03.07.2007
23:35
[4]

Yoghurt [ Legend ]

prosze

03.07.2007
23:40
[5]

tomecki91 [ Konsul ]

>> PLZ

03.07.2007
23:58
smile
[6]

Deepdelver [ Legend ]

Proszę bardzo >>>

04.07.2007
09:24
[7]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Masz >>

04.07.2007
10:15
smile
[8]

tigerkb [ NEKROSKOP ]

obrazek nr 4 - LOL

04.07.2007
10:17
[9]

Radex96 [ Pretorianin ]

o kurde

04.07.2007
10:19
[10]

Reavek [ Tukan ]

chyba sie komuś konta poje... :)

albo mi sie wydaje :P

04.07.2007
10:22
[11]

waszka111 [ Junior ]

Kainek - ja robie swoja strone
a co do strony :forum juz mam
chcialby ktos mi pomoc przy robieniu tej strony ? oto link

04.07.2007
10:46
smile
[12]

KANTAR1 [ Konsul ]

Waszka111 -----> Ale wielkie te forum. :P Nie mogłeś na nie dać więcej miejsca? Wystarczy napisać tam jedno zdanie, a już rozłoży je na dwie linijki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.