waszka111 [ Junior ]
Obrazek
Witam . Moglby mi ktos zrobic taki obrazek na ktorym bylo by napisane 'Dobry Gracz' z jakims fajnym tlem .
Z gory dziekuje !
Pozdrawiam :)

Kainek [ Konsul ]
czyli jednak nie znalezliscie programu graficznego ?

Gandalf <3 [ Wizard ]
nie dziękuj
Yoghurt [ Legend ]
prosze
tomecki91 [ Konsul ]
>> PLZ

Deepdelver [ Legend ]
Proszę bardzo >>>
alpha4175 [ Jeep Driver ]
Masz >>

tigerkb [ NEKROSKOP ]
obrazek nr 4 - LOL
Radex96 [ Pretorianin ]
o kurde
Reavek [ Tukan ]
chyba sie komuś konta poje... :)
albo mi sie wydaje :P
waszka111 [ Junior ]
Kainek - ja robie swoja strone
a co do strony :forum juz mam
chcialby ktos mi pomoc przy robieniu tej strony ? oto link

KANTAR1 [ Konsul ]
Waszka111 -----> Ale wielkie te forum. :P Nie mogłeś na nie dać więcej miejsca? Wystarczy napisać tam jedno zdanie, a już rozłoży je na dwie linijki