GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

miene strupenas problemas :[

03.07.2007
21:57
smile
[1]

Zabójca14 [ Generaďż˝ ]

miene strupenas problemas :[

Co zrobić aby nie zdrapywać strupów bo jak tak dalej pójdźie to na obozie bede miał zakazenie. KELP!!!!!!

03.07.2007
21:59
[2]

Grzesiek [ Cezar ]

Nie drapać?

03.07.2007
22:02
[3]

Zabójca14 [ Generaďż˝ ]

łatwo mowic

03.07.2007
22:03
[4]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Zaklej plastrem, albo bandaż...

04.07.2007
15:13
[5]

Zabójca14 [ Generaďż˝ ]

dobry pomysł, ale chyba juz za późno

04.07.2007
15:20
[6]

WolverineX [ Legend ]

skuj recek kajdankami do tylu

dziala.... na wszstko :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.