GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o eXtra Grze i Cd Action

03.07.2007
19:54
[1]

rrrr [ Error File Not Found ]

Pytanie o eXtra Grze i Cd Action

1.Czy eXtra gra dodaje do swoich gier drukowane poradniki tak jak to jest w innych edycjach?
2. Kiedy wyjdzie nowy Cd Action, i tak wogóle kiedy wychodzi (np. w każdy pierwszy wtorek miesiąca)

03.07.2007
20:05
smile
[2]

rrrr [ Error File Not Found ]

Może ktoś jednak wie?

03.07.2007
20:08
[3]

SanthiX [ Konsul ]

1. Nie, jest tylko płyta z grą (przynajmniej tak miałem z Colinem 4)
2. 10 lipca, CDA zawsze wychodzi we wtorek.

03.07.2007
20:10
[4]

rrrr [ Error File Not Found ]

A przecieki kiedy dawają?

03.07.2007
20:13
[5]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

rrrr -> 5-6 dni przed pojawieniem sie czasopisma w kioskach. Być może przecieki będą już jutro.

03.07.2007
20:16
[6]

rrrr [ Error File Not Found ]

O to dobrze, a gdzieś już czytałem, że jedną gre podali chyba coś w stylu rosyjskiego FEARA może wie ktoś coś więcej?

03.07.2007
20:17
[7]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

rrrr -> Tak, zgadza sie. Ta gra nazywa sie 'Instinct'.

03.07.2007
20:21
[8]

SanthiX [ Konsul ]

I zapowiada się bardzo fajnie :)

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8306

03.07.2007
20:36
[9]

rrrr [ Error File Not Found ]

Lepiej jak by dali Far Cry

03.07.2007
20:39
[10]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

1. w XG nie ma instrukcji
2 CDA co 4 tygodnie we wtorek. Przeciek o 1 grze pochodzi z nasjnowszego Clicka, gdzie przy niusie naopisano "gra za kilka dni ukaże się w Polsce wydana prezez nasze wydawnictwo". Przecieki najczęściej są we wtorek-środę przed pojawieniem się numeru CDA w kioskach.

03.07.2007
20:41
smile
[11]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

Lepiej jak by dali Far Cry

A nie lepiej żeby odrazu dali Crysis'a?

04.07.2007
10:11
smile
[12]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Też bym chciał, żeby dali od razu np. Supreme Commander + Stalker + nowy Tomb Raider :)

04.07.2007
10:14
smile
[13]

marcing805 [ Senator ]

Lepiej jak by dali Far Cry

Mogę się założyć,że wtedy byłyby marudy w stylu"Łee tą grę można kupić za 25 zł.Każdy już pewnie sobie kupił"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.