rrrr [ Error File Not Found ]
Pytanie o eXtra Grze i Cd Action
1.Czy eXtra gra dodaje do swoich gier drukowane poradniki tak jak to jest w innych edycjach?
2. Kiedy wyjdzie nowy Cd Action, i tak wogóle kiedy wychodzi (np. w każdy pierwszy wtorek miesiąca)

rrrr [ Error File Not Found ]
Może ktoś jednak wie?
SanthiX [ Konsul ]
1. Nie, jest tylko płyta z grą (przynajmniej tak miałem z Colinem 4)
2. 10 lipca, CDA zawsze wychodzi we wtorek.
rrrr [ Error File Not Found ]
A przecieki kiedy dawają?
Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
rrrr -> 5-6 dni przed pojawieniem sie czasopisma w kioskach. Być może przecieki będą już jutro.
rrrr [ Error File Not Found ]
O to dobrze, a gdzieś już czytałem, że jedną gre podali chyba coś w stylu rosyjskiego FEARA może wie ktoś coś więcej?
Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
rrrr -> Tak, zgadza sie. Ta gra nazywa sie 'Instinct'.
SanthiX [ Konsul ]
I zapowiada się bardzo fajnie :)
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8306
rrrr [ Error File Not Found ]
Lepiej jak by dali Far Cry
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
1. w XG nie ma instrukcji
2 CDA co 4 tygodnie we wtorek. Przeciek o 1 grze pochodzi z nasjnowszego Clicka, gdzie przy niusie naopisano "gra za kilka dni ukaże się w Polsce wydana prezez nasze wydawnictwo". Przecieki najczęściej są we wtorek-środę przed pojawieniem się numeru CDA w kioskach.

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
Lepiej jak by dali Far Cry
A nie lepiej żeby odrazu dali Crysis'a?

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Też bym chciał, żeby dali od razu np. Supreme Commander + Stalker + nowy Tomb Raider :)

marcing805 [ Senator ]
Lepiej jak by dali Far Cry
Mogę się założyć,że wtedy byłyby marudy w stylu"Łee tą grę można kupić za 25 zł.Każdy już pewnie sobie kupił"