GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sądzice o ....

03.07.2007
19:42
[1]

..::Geralt::.. [ MOTÓR ]

Co sądzice o ....

monitorze BenQ FP93GX +

mam zamiar tai nabyć proszę o opinię

03.07.2007
19:50
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

"Magazyn CHIP Komputer Testy wyróżnił monitory FP93GX znakiem „Dobry zakup”. W uzasadnieniu napisano: monitor zaprojektowany z myślą o graczach. Jego czas reakcji to rekordowo niskie 2ms. Jest to najszybszy monitor na świecie."

Tak pisali w zeszłym roku.

03.07.2007
20:18
[3]

claudespeed18 [ Senator ]

jeden z lepszych monitorów do 1000zł, osobiscie polecam Benq bo robi swietne monitory LCD

03.07.2007
22:59
smile
[4]

NiEbiEsKi PtAk [ Legionista ]

Bardzo dobry monitorek, posiadam model z plusem i jestem zdowolony nie uświadczyłem smużenia

04.07.2007
00:31
[5]

wacek666 [ 666 ]

polcam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.