GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proglem z głosem w filmie

03.07.2007
19:30
[1]

mc2 [ Centurion ]

Proglem z głosem w filmie

Witam. Mam nastepujacy problem. Po właczeniu filmu wszystkie głosy poprawnie działaja ... muzyka efekty specjalne, nie słychac natomiast co mowia aktorzy, tak jakby szeptali :/ musze podgłosic zeby cos usłyszec ale i tak jest ciezko wyłapac jakies słowa :/ wie ktos co z tym zrobic?

03.07.2007
22:41
[2]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Jest parę opcji:

a) taka kopia filmu, nic z tym nie zrobisz.
b) nie masz jakiegoś kodeka.
c) może akurat szeptają cały film. :P

03.07.2007
22:52
[3]

Ace_2005 [ Szanowny Pan Prezes ]

Wg mnie to wina ustawienia karty dźwiękowej/programu przez, który oglądasz film. Przykładowo, masz głośniki typu 5.1, a karta dźwiękowa jest źle ustawiona/nie do końca dobrze podłączona (ewentualnie włączony jest jakiś efekt dźwiękowy w ustawieniach karty, który "rozczepia" dźwięk). Inna opcja, program przez, który oglądasz film nie obsługuje Twoich głośników tak, jak byś sobie tego dokładnie życzył. Jeśli posiadasz typ głośników, o jakim już wspomniałem, a w ustawieniach dźwięku programu ustawione jest 5.1 przestaw to na 2.1 i zaręczam Ci, że będzie działać tak jak się należy.








04.07.2007
00:33
[4]

wacek666 [ 666 ]

DIVIX

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.