GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ForceWare 160.02 and 162.15

03.07.2007
18:15
[1]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

ForceWare 160.02 and 162.15

obecnie jade na sterownikach 158.22 ale po 20 minutach zawiesza mi sie gra "Lost Planet" !! duzo osobom tak sie działo i podobno po zainstalowaniu steronikow "Beta" ForceWare 160.02 quadro(co to znaczy quadro?) lub 162.15 gra juz sie nie zawiesza!! ale pytanie moje brzmi jak będą chodzic inne gry?? czy bedą te sterowniki miały wpływ na stabilnosc i wydajność w innych grach czy raczej bedzie wszystko tak samo jak na 158.22??

03.07.2007
18:26
smile
[2]

Grzegorz Bauer [ Legionista ]

A ten znowu zaczyna ze swoimi wątkami...Próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj wszystkie najnowsze sterowniki, porównuj wydajnośc, patrz czy nie błędów w wyświetlaniu grafiki itd.

03.07.2007
18:28
[3]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

ale mi sie nie chce !! pytanie kierowałem do tych co juz zmieniali sterowniki na te wyżej przezemnie wymienione

03.07.2007
18:31
[4]

Aceofbase [ El Mariachi ]

"co to znaczy quadro?"
dwa razy duo

03.07.2007
18:35
[5]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

z tym 'Quadro" na pewno nie chodzi o procesory!!

03.07.2007
18:38
[6]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

dla tych co nie wiedzą wlasnie znalazłem

03.07.2007
18:38
smile
[7]

Grzegorz Bauer [ Legionista ]

z tym 'Quadro" na pewno nie chodzi o procesory!!

No co ty poważnie? Myślałem że forceware to sterowniki do procesorów

03.07.2007
18:39
[8]

Aceofbase [ El Mariachi ]

z tym 'Quadro" na pewno nie chodzi o procesory!!
-->

03.07.2007
19:01
[9]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

nVidia ma dwie serie kart. GeForce jest dla użytkowników domowych, biur itd. Druga to właśnie Quadro. Są to karty do grafiki komputerowej, dla programistów itp. Najlepsze modele kosztują po kilkanaście tysięcy.

03.07.2007
19:31
[10]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

nie polecam tych sterowników ;/ wydajnosc jest na nich beznadziejna;/

03.07.2007
19:39
smile
[11]

kamyk_samuraj [ Senator ]

NVIDIA Quadro - seria kart graficznych produkowanych przez NVIDIĘ. Karty charakteryzują się podwyższąną wydajnościa z aplikacjami CAD i DCC, przez co wydajność w grach jest bardzo niska.

03.07.2007
20:17
[12]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

162.15 --> oczywiscie chodziło mi o te sterowniki!! co prawda Lost Planet sie juz nie zawiesza ale inne gry chodza wolniej!!

03.07.2007
20:20
smile
[13]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Niech zgadne. Te gry działają tak że się grać nie da, czyli w twoim wypadku jakieś 50FPS.

03.07.2007
20:20
[14]

Narmo [ 42 ]

Mam pomysł. Załóż jakąś karczmę czy coś takiego, gdzie będziecie się z innymi wymieniać opiniami o konkretnych sterownikach. Wszystko będzie w jednym miejscu a reszta będzie mogła dodać wątek do ignorowanych. Będziecie mówić na jakiej wersji w jakiej grze i na jakiej karcie działa lepiej/gorzej itp.

03.07.2007
20:22
[15]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja mam lepszy pomysł. Idź do gościa, co ci sprzęt składał i zgłoś reklamację. Sądząc po tym, co i jak często pada w twoim kompie, to raczej przypadek nieuleczalny. Następnym razem poszukaj fachowca :>


No chyba, że sam grzebiesz, wtedy po prostu poproś kolegę, który faktycznie zna się na rzeczy ;>

03.07.2007
20:31
smile
[16]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

Paudyn --> nic mi w kompie nie pada!!! nie wiem o co ci chodzi!! po prostu jest duzo sterow do tej karty i tak na to wychodzi ze kazdy ze sterow jest odpowiedzialny za cos innego! na jednym sterowniku jest lepsza wydajnosc za to gorsza stabilnosc a na innym wręcz odwtornie!! ...chciałem sobie oszczedzic tych zmian sterow i pytanie było do tych co juz sprawdzali te stery!! ale oczywiscie zawsze znajdzie sie taki głupiomądry , chamski , prymitywny "Narmo" ktory rozwala cały wątek swoimi głupimi komentarzami!! .......

03.07.2007
20:33
smile
[17]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Było kupić 8800GTS EVGA - tam są jedne stery do wszystkiego ;>

03.07.2007
20:38
[18]

kamyk_samuraj [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6599357&N=1

aaaa... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10... wdech - wydech - wdech... Co ty k***a od***rdalasz? Moze jednak pomysl Narmo nie jest zly?

03.07.2007
20:54
[19]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

widze ze do 10-ci umiesz liczyc brawo!!!

03.07.2007
21:06
[20]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Za to widze że z inteligencją u ciebie jak z tą wydajnością na twoim kompie. Weź se zainstaluj detonatory do mózgu. I nie zapomnij zdetonować. (Ale po co się wysilam z żartem. Wątpie że zrozumiesz.)

03.07.2007
21:09
[21]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Am.StaffGTS ---> narmo ma gwiazdkę i jest szanowanym golowiczem w porównianu do ciebie i do mnie ;D

03.07.2007
21:17
[22]

mirencjum [ operator kursora ]

Ja tam słucham specjalistów, którzy naprawdę wiedzą o kartach graficznych dużo.

"Która wersja sterowników jest najlepsza? Jakie sterowniki powinienem zainstalować?

Zawsze należy instalować najnowsze sterowniki. Inżynierowie NVIDIA nieustannie udoskonalają sterowniki do naszych urządzeń, zwiększając ich wydajność, funkcjonalność i usuwając zauważone nieprawidłowości. Dlatego zawsze należy instalować najnowsze sterowniki - które obsługują dodatkowe funkcje, poprawnie współpracują z najnowszymi produktami i rozwiązują problemy i usterki dostrzeżone w poprzednich wersjach."

03.07.2007
21:30
[23]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

Marine --> nie jestes wart uwagi i produkowania sie przezemnie jaki to ty prymityw jestes!! ....pomine cie w milczniu

03.07.2007
21:58
[24]

Narmo [ 42 ]

Super. Człowiek chce dobrze, daje radę, nie wyzywa a tu taki dzieciak (tak. Chociaż masz już 21 lat jesteś dzieciakiem takim samym jak piętnastoletni marcinek) nie dość, ze robi na złość to jeszcze wyzywa. A potem się dziwi, ze coraz więcej osób ma go w nosie i chce się tylko pozbyć.

03.07.2007
22:14
[25]

sztu3 [ Centurion ]

Ja mam podobna karte i powiem Ci ze zawsze instaluje najnowsze sterowniki. Jak poczytasz relese log to wyczytasz w nim ze bardzo czesto poprawiaja wydajnosc konkretnych gier. A jak nie zapomne to czesto instaluje BETY, chyba ze mam jakies artefakty to instaluje zwykle z najnowszym numerem.


edit: Na 162.15 jade jak tylko sie ukazalyi nie mam do nich zastrzezen

03.07.2007
22:19
[26]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

Narmo --> ja robie nazłosc?? ja wyzywam!! a jak ty sie człowieku zachowujesz!! prowokujesz mnie cały czas tymi swoimi komentarzami!! ja nie chce i nie mam zamiaru sie z nikimi wyzywac ani nikomu ubliżac!! ......ale zastanów sie nad swoimi wypowiedziami!!

03.07.2007
22:23
[27]

Narmo [ 42 ]

Narmo --> ja robie nazłosc??
Tak. Chociażby to: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6599357&N=1
ja wyzywam!!
Nie. Wcale... oczywiscie zawsze znajdzie sie taki głupiomądry , chamski , prymitywny "Narmo" ktory rozwala cały wątek swoimi głupimi komentarzami!! .......

a jak ty sie człowieku zachowujesz!! prowokujesz mnie cały czas tymi swoimi komentarzami!!
Dałem dobrą radę tylko. Ale jeżeli ktoś nie widzi rad innych tylko uznaje je za atak to nie dziwię się, ze tak łatwo go można wyprowadzić z równowagi. To się nazywa paranoja o ile dobrze kojarzę

ja nie chce i nie mam zamiaru sie z nikimi wyzywac ani nikomu ubliżac!!
A robisz to na okrągło. Brawo

03.07.2007
23:25
smile
[28]

Kainek [ Konsul ]

Narmo czepiles sie bidnego Amstaffka :P

tylu osobom pomogl swoimi zlotymi radami, tylko bidulek sam se nie moze poradzic ze swoimi problemami xD

<--

03.07.2007
23:54
[29]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

jak robie to naokrągło!! co ty wogle wypisujesz??? jestes chamski i to sie zgadza!! bo w ironiczny sposób cały czas wypisujesz w moich wątkach jakies bzdury wogle nie na temat!!!! albo mnie próbujesz osmieszac!! .... cały czas mnie krytykujesz ze zakladam za duzo watkow itp. a te forum od tego jest !! nawet jak powód jest blachy mam prawo go założyc a tobie jezeli sie nie podoba to w nim nie pisz!!

04.07.2007
00:11
[30]

Kainek [ Konsul ]

Am.StaffGTS
niestety zasmuce Cie ale sam sie osmieszasz i wcale nie trzeba tego robic dodatkowo

04.07.2007
00:13
[31]

wacek666 [ 666 ]

nie

04.07.2007
09:38
[32]

Narmo [ 42 ]

Am.StaffGTS --> Akurat chamem to ty jesteś:



jak robie to naokrągło!! co ty wogle wypisujesz???
Widać to w każdym wątku w którym ktoś zwróci ci uwagę

bo w ironiczny sposób cały czas wypisujesz w moich wątkach jakies bzdury wogle nie na temat!!!!
W większości wypadków jest to na temat i jak byś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś zauważył, ze w wielu moich postach są dobre rady lub pożyteczne informacje.

albo mnie próbujesz osmieszac!!
Nawet nie muszę próbować. Sam sobie radzisz dobrze. W tym wątku ośmieszyłeś się na długo przed tym zanim się dopisałem. W wielu innych też.

04.07.2007
16:19
[33]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

dobra ja jestem glupim , tępym chamem co nie umie czytac ze zrozumieniem a ty jestes OK!! koniec tematu....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.