
Tiamat [ Konsul ]
Które marki samochodów wg.was są najlepsze?
Chciałbym abyście napisali które marki aut wg was są najlepsze, biorąc pod uwagę w aucie wszystko, czyli całokształt auta. Napiszcie tak minimum od 6 do 10, w kolejności od najlepszego w dół. CHodzi o auta dla przecietnego człowieka, któymi jeżdzi większość społeczeństwa. Nie wypisujcie super marek corvety, lancia, lexus itd. Pewnie większość napisze BMW czy MErcedes, więc te auta sobie darujmy:-), bo wiadomo że są dobre i na pewno 1 i 2 miejsce by zajęły.
Łysack [ Mr. Loverman ]
szczerze mówiąc wątpię, żeby BMW i Mercedes zmieściły się w pierwszej piątce:)
aaa i wskaż mi jakąś Lancię która uchodziłaby za superauto:)
Boroova [ Lazy Bastard ]
Toyota (Stanson ;)
Honda
Mazda
Ford
Opel
Skoda
Fiat
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie wiem, czy najlepsze, ale ja mam słabość do Audi :>

Wiewiórk@ [ Konsul ]
Daewoo
gladius [ Subaru addict ]
Opel Calibra
cotton_eye_joe [ maniaq ]
VAG (vw-audi) i rodzinka. german engineering :)
edit: aa 6-10. ok to jedziemy
Audi
VW
Toyota
Mercedes
Honda
Nissan
gladius, a nie impreza? :D
francuskie i wloskie (procz lamborghini i ferrari) to gowno. amerykanie to tylko dobre terenowe robia. jak samochod to tylko od szkopów albo japonczyków.
Tiamat [ Konsul ]
Łysack-->wiesz lancia to były rządowe auta, więc chyab nie mogły być badziewne i nadal nie są. Do tanich aut one nie należą.
Z tą lancią to są różne ceny, taki sam model jest i po 60 tyś
Super Kotlet [ Schabowy ]
Trabant the best
Łysack [ Mr. Loverman ]
oto najnowocześniejszy i najdroższy model Lanci, który używany dostaniesz bez problemu za 50k :)
a co do tematu to:
Toyota
Honda
Volvo
Mazda
Audi
Subaru
Nissan
VW
Rover
Saab
X-treme boy [ Pretorianin ]
Polonez
Renault
Mitsubishi
cinekk [ Baccara ]
Renault
Alfa Romeo
Volvo
Nissan
Skoda
Peugeot
Fiat
To są kolejno moje ulubione marki. Jeśli mogłaby być Lancia, to też by się tam znalazła. Lancie to samochody prestiżowe i stylowe, ale niekoniecznie drogie.
Jerryzzz [ E ]
Ten --->

lukigno [ .MR.Point. ]
Volvo
Renault
Peugeot
Nissan
Fiat
Skoda
diabelek1 [ szczęśliwy ]
Calkiem subiektywna lista:
Honda, Ople, Tyota, VW
stanson [ Szeryf ]
1. Subaru (nie, nie mam na myśli TYLKO Imprezy - po prostu - Subaru.)
2. Honda
3. Toyota
4. Mitsubishi
5. Audi
6. Nissan
7. Mercedes
8. BMW
Reszta może nie istnieć.
claudespeed18 [ Senator ]
BMW
VW
Aston Martin
Mercedes
Mitsubishi
Honda

Mazio [ Mr Offtopic ]
zielone
kurzew [ The Road Warrior ]
1. Volvo
2. Honda
3. Toyota
4. Audi
5. Mercedes
6. Nissan
7. Bmw
8. Ford
9. Opel
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
Bentley
master53 [ PSP User - Sony Fan ]
1. Honda
2. Mazda
3. Toyota
4. Nissan
5. Lexus
6. Audi
+ BMW i Mercedes głównie za komfort jazdy.

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
- Shelby
- Porsche
- Lambo
- Ferrari
- Beemka
- Audi
NiEbiEsKi PtAk [ Legionista ]
- Honda
- BMW
- Ferrari
- MacLaren
rrrr [ Error File Not Found ]
VW
BmW
Aston Martin
Porsche

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
ten :P
Misiak [ Pluszak ]
Hmmm, ciężko tak powiedzieć, może nacjami:
Niemieckie (VW, Maybach) i Japońskie (Toyota, Nissan)
Amerykańskie-> Mam bardzo dobre skojarzenia ze starymi Fordami, ale nie wiem jak to jest aktualnie. Prowadziłem Forda transita, z przebiegiem pow 600 000 km. Rozsypywał się trochę, ale prowadził cudownie.
Co do włoskich, mam mieszane uczucia.
Francuskich. Nic co francuskie nie może być dobre. A wyjątki potwierdzają regułę.
Chińskie. Nic mi nie wiadomo na nich, prawdopodobnie jeżdżące konserwy.
Koreańskie. Raczej ciepłe i miłe skojarzenia. Np. KIA

You tube my space. [ Konsul ]
6 to za dużo. Wystarczą dwie marki: Ferrari i Aston Martin. Aston Martin tylko dlatego, że profil ich aut jest nieco mniej bolidowy ;)
Zgadzam się ze stansonem co do tego, że reszta może nie istnieć.
Subaru "żondzi" >>>
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
W kolejności od najlepszej do najgorszej :)
- Alfa Romeo
- Audi
- Honda
- Ford
- Toyota
- BMW
- Subaru
- Mazda
Nienawidzę natomiast:
- Volksweagen
- Mercedes
VW dlatego, że robi kompletnie bezpłciowe samochody z tandetnym designem wnętrza. Dodatkowo jest drogi i trzeba za wszystko dopłacać. Jeśli miałbym kupić VW Golfa albo Polo, to chyba bym się porzygał.
Mercedesa za to, że robi auta dla dziada. Jedynie CLS i SLR mi się podobają.
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Mazzeo--> kup mi Mercedesa i mozesz mnie nazwac dziadem :) Tez mi sie nie podobaja za bardzo, ale bym nie pogardzil gdyby mi ktos dawal.
Z samochodami jest tak, ze kazdy jezdzi tym na co go stac i zwykle to bedzie dla niego najlepsze. Jesli kogos stac tylko na VW, Toyote, Subaru czy Opla to beda to dla takiej osoby dobre marki. Natomiast czlowiek ktory jezdzi sobie Mercedesem za 500k bedzie to uwazal za badziewie dla plebsu. Z drugiej strony dla osoby z Dacii Logan czy innego Renault Clio, wlasnie takie samochody to bedzie szczyt marzen.
cinekk- Lancie to samochody prestiżowe i stylowe
Ooo jakich nowosci sie tu mozna dowiedziec...
You tube my space--> co to jest? Najnowszy Lanos po tuningu w stodole u pana Mietka?

Stalker1 [ Generaďż˝ ]
1. Warburg
2. Syrenka
3. Ursus
4. Bizon
5. Polonez
6. Maluch
nie lubiem subaru bo uwaszam sze jest za wolnem.
A ty wolisz tosty z serem zoltym czy z dzemem?

marcin94 [ Piesiec ]
1.Mazda
2.Subaru
3.BMW
4.Toyota
5.Opel
6.Porsche

_bubba_ [ Evil Genius ]
1. Mercedes
2. Aston Martin
3. Chevrolet
4. BMW
5. AUdi
kurzew [ The Road Warrior ]
NiEbiEsKi PtAk---> McLaren to chyba ostatni samochod, ktory powinien wyladowac na tej liscie. No chyba ze ktos bardzo ale to bardzo lubi jezdzic ze sluchawkami na glowie i do porozumniewania sie uzywac mikrofonow.