GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomocy PC VS PS3

03.07.2007
16:11
[1]

igloopol [ Pretorianin ]

pomocy PC VS PS3

LUDZIE POMOCY MAM NIE CAŁY TYDZIEŃ ŻEBY SIĘ ZDECYDOWAĆ CZY KUPICI NOWEGO PC Z DX10 CZY PS3

03.07.2007
16:12
smile
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Jeżu, jaki straszny dylemat. Konflikt tragiczny...

03.07.2007
16:14
[3]

igloopol [ Pretorianin ]

wiesz dylemat bo będę wydawał 6 tysięcy tak że nie chce pieniędzy w błoto wewalici

03.07.2007
16:15
[4]

Grzesiek [ Cezar ]

PC

Edit:
Ty będziesz wydawał czy rodzice?

03.07.2007
16:17
[5]

Coy2K [ Veteran ]

a gdybys kupil ps3 to co sie dzieje z resztą kasy ?:)

03.07.2007
16:17
[6]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

PS3 nie kosztuje 6 tysięcy ^^Skąd my mamy wiedzieć co dla Ciebie będzie lepsze? Każdy jest inny, ja wziąlbym PC, ktoś inny PS3, a ty rób co chcesz.

03.07.2007
16:19
[7]

igloopol [ Pretorianin ]

nie kosztuje ale z bajerami czeba daci 3 tysiące plus gry

03.07.2007
16:19
smile
[8]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Wywoływanie awantur mode on:


Kupuj PES'a bo PC jest do dupy i na PES'a są lepsze gry i w ogóle to PC ssie!


Wywoływanie awantur mode off:



igloopol - A mama nie mówiła że w życiu nic nie czeba?

03.07.2007
16:21
smile
[9]

gladius [ Subaru addict ]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

PC

Edit:
Ty będziesz wydawał czy rodzice?


A nie widać, kto?

03.07.2007
16:34
[10]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Szczerze, to dla mnie na przykład w tej chwili na PS3 nie ma w co grać - żadna z gier nie jest dla mnie warta kupna konsoli. Jak wyjdzie MGS 4, FF XIII i parę innych, sytuacja zmieni się diametralnie. Dlatego ja osobiście kupiłbym teraz kompa za 4 tysiące (czyli naprawdę porządnego na obecne czasy), pozostałe 2 tyś. zainwestował gdzieś, niech na siebie pracują, a za rok kupił PS3 - nie dość, że tańszego, to do tego z niezłym repertuarem gier.

03.07.2007
16:36
[11]

aliment [ Haraszo ]

Problem niezwykle poważny, tragedia antyczna to przy tym żart.

Mam inny pomysł, kup sobie:
- zestaw pędzelków za ok. 15 zł
- 2 kolory farby olejnej, w zależnie od ilości wydatek rzędu 20 zł
- 2 kolory wystarczą, byś został abstrakcjo-impresjonistą
- ołówek za 1,5 zł, twardość sobie wybierz
- jedno podobrazie, zależnie od wielkości, wydatek do 20 zł
- ponieważ od tej pory będziesz potrzebował tylko jednego ubrania, resztę zbierz i zszyj z nich namiot
- weź 5 zł na podróż
- zostań artystą i maluj

Po roku umrzyj z braku pieniędzy, lecz pamiętaj, że będzie to śmierć w geniuszu, a Twoje prace będą docenione za około 158 lat.

03.07.2007
16:49
smile
[12]

Stalker1 [ Generaďż˝ ]

<-- aliment

03.07.2007
17:14
[13]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ja bym brał PC, ale PS3 też nie jest złe jeśli ktoś nie widzi świata poza grami, na Twoim miejscu bym nic nie kupował bo strata kasy.

03.07.2007
17:16
smile
[14]

wacek666 [ 666 ]

bierz PS3 PC to kibel.

03.07.2007
17:21
smile
[15]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Bierz PC,net,gry,paint itp.A na PS3 kupcia....Tylko gry,gry,gry i jeszcze raz gry.I to słabe.Kup PC pożądny z jakimś packiem visty i git!
Ps.A może wibrator i słownik?

03.07.2007
17:28
smile
[16]

.Brook [ 15 ]

wiesz co kup se PS3 i parę gierek a resztę kasy oddasz mi proste

03.07.2007
17:42
[17]

Tychowicz [ Konsul ]

Kup sobie lapka za 6 tysięcy. Będziesz mógł potem szpanować przed kolegami.

03.07.2007
17:47
[18]

peners [ SuperNova ]

Za kase na PS3 + 2 gry masz całkiem niezłego PC na kilka lat a gdzie tu przez kolejne lata kupoiwać gry na PS które sa strasznie drogie.

03.07.2007
17:52
[19]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ja na twoim miejscu bym kupił nowego kompa. BO na PS3 jak narazie nie ma zbyt dużego wyboru wsród gier.

03.07.2007
17:56
[20]

blood [ Killing Is My Business ]

Ja wybierałem między pc a Xboxem360. Wziąłem X'a.

03.07.2007
18:00
[21]

Obscure [ ExcalibuR ]

Racja jesli bys miał zamiar kupic PS3 zamiast PC na twoi miejscu bym brał XBOXa 360

03.07.2007
18:27
smile
[22]

peners [ SuperNova ]

No tak X360 wychodzi w zestawieniu najlpeiej na chwile obecną.

03.07.2007
18:30
smile
[23]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

Ja bym bral kompa :P za 6 kafli mozna zlozyc ciekawe pudlo

04.07.2007
08:02
[24]

albz74 [ Legend ]

igloopol - jak masz telewizor HD Ready co najmniej, to bierz PS3. W przeciwnym razie kup PC.

04.07.2007
08:32
[25]

Matt [ I Am The Night ]

A nie kupujesz juz komputera za 4500 ?? >> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6588238&N=1

...a moze oprocz tak dramatycznych dylematow masz tez talent do pomnazania pieniedzy? Podziel sie z nami! Jak zdobyc zarobic 33% w kilka dni chcialby pewnie wiedziwec nawet pan Karkosik.
...a moze po prostu srednia ci skoczyla? ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.