
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
Nowy bios. Płyta MSI K8T Neo2 v.2.0
Walę prosto z mostu.
Mam tę płyte--->
I mam Athlon64 3200. W biosie płyty jest ograniczenie FSB do 233 czyli 2.0Ghz-->2.3Ghz i brak mozliwosci podnoszenia napięć. ClockGen, też odpada. Mam najnowszy bios, ten zalecany przez producenta i może można by wgrać bios od innej płyty, żeby chociaz na 2.5Ghz było.
No i na tym to ja sie nie zanam, więc może pomożecie.

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
^up