
Selman [ opuszczony ]
"Dramatyczny piesek preriowy" vel. Czarna Mamba - wersja Kill Bill
zobaczcie to...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Fajne. Jescze tego pieska nie widziałem i muszę przyznać, że minę ma zabójczą ;)
Selman [ opuszczony ]
up

m1a87z [ asd123 ]
jaka beka :D
Taven [ Generaďż˝ ]
Tego jest dużo więcej - wersja LOST:

Paul12 [ Buja ]
Hehe, i tak wymiata to:

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]
Ta wersja Lost jest najlepsza!

los_hobbitos [ Chomikołak ]
Paul12--->O matko... Mocne:). Piękny miks ;)

Wiewiórk@ [ Konsul ]
hahahah, świetne
ta wersja Lost najlepsza :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taven [ Generaďż˝ ]
Daniel Craig właśnie wyleciał z roboty.
I Prairzilla:
qaq [ CCCP ]
najlepsza wersja z lost
scena z lost pokazana w tym filmiku z której jest serii?
Taven [ Generaďż˝ ]
3 seria.
up :)