
kazoo [ Junior ]
worms 4
potrzebuje klucz produktu do CD1 worms 4!bo zgubilem instrukcje:(

fj_1 PL [ Pretorianin ]
Ja cię zaraz pier***nę w ten zapyziały ryj, głupi smarkaczu! Na odzywki w stylu "zgubiłem instrukcję i poszukuję CD-keya" tylko splunąć!
yasiek45 [ Legionista ]
Ja mam oryhinalnego cd keya ale ci nie dam. A tak w ogóle przeczytaj regulamin tego forum
Kozi89 [ Senator ]
Trzeba było pilnować instrukcji. Twój problem, przecież nikt ci swojego teraz nie odda.

yasiek45 [ Legionista ]
A tak w ogóle to klucz jest w pudełku a nie w instrukcji oj chyba coś tu kłamiesz :P Przynajmniej ja tak mam