GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

worms 4

03.07.2007
12:38
smile
[1]

kazoo [ Junior ]

worms 4

potrzebuje klucz produktu do CD1 worms 4!bo zgubilem instrukcje:(

04.07.2007
12:04
smile
[2]

fj_1 PL [ Pretorianin ]

Ja cię zaraz pier***nę w ten zapyziały ryj, głupi smarkaczu! Na odzywki w stylu "zgubiłem instrukcję i poszukuję CD-keya" tylko splunąć!

04.07.2007
12:10
[3]

yasiek45 [ Legionista ]

Ja mam oryhinalnego cd keya ale ci nie dam. A tak w ogóle przeczytaj regulamin tego forum

04.07.2007
12:14
[4]

Kozi89 [ Senator ]

Trzeba było pilnować instrukcji. Twój problem, przecież nikt ci swojego teraz nie odda.

04.07.2007
12:17
smile
[5]

yasiek45 [ Legionista ]

A tak w ogóle to klucz jest w pudełku a nie w instrukcji oj chyba coś tu kłamiesz :P Przynajmniej ja tak mam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.