Saluteer [ Generaďż˝ ]
Polecenie gry i filmu akcji
Chcialbym prosic o polecenie jakiejs ciekawej wciagajacej gry akcji podobnej np do XIII gdzie nie tylko sie strzela a czasem trzeba pomyslec. Moj komputer to Athlon 25000+ 512MB RAM Radeon 9600 plus, prosze rowniez o propozycje filmu akcji podobnego do Die Hard gdyz musze jakos zabic czas oczekujac na 4 czesc w kinach. Dziekuje.
fj_1 PL [ Pretorianin ]
Saluteer ->
Jako grę zdecydowanie polecam Tomb Raider: Anniversary (gorsze od TR: Legend, ale nastawione także na logikę na wzór pierwszej części) lub którąś grę z serii Resident Evil (z naciskiem na "czwórkę'). Spośród filmów radziłbym obejrzeć "Leona Zawodowca", "Mission Impossible" czy też "Ściganego".
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Film: Scarface, Życie Carlita.
Gra:Tomb Raider Legenda, Constantine.

Arxel [ Legend ]
Z filmu to może Shooter (Strzelec)? Mnie film się podobał. Z czystym sumieniem mogę go polecić.
wilcz [ Konsul ]
Może Osaczony, również z Bruce Willisem? Polecam również Gorączke z Pacino i De Niro oraz Casino Royale.
A gry? Far Cry?