GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polecenie gry i filmu akcji

03.07.2007
09:48
[1]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Polecenie gry i filmu akcji

Chcialbym prosic o polecenie jakiejs ciekawej wciagajacej gry akcji podobnej np do XIII gdzie nie tylko sie strzela a czasem trzeba pomyslec. Moj komputer to Athlon 25000+ 512MB RAM Radeon 9600 plus, prosze rowniez o propozycje filmu akcji podobnego do Die Hard gdyz musze jakos zabic czas oczekujac na 4 czesc w kinach. Dziekuje.

03.07.2007
09:57
[2]

fj_1 PL [ Pretorianin ]

Saluteer ->

Jako grę zdecydowanie polecam Tomb Raider: Anniversary (gorsze od TR: Legend, ale nastawione także na logikę na wzór pierwszej części) lub którąś grę z serii Resident Evil (z naciskiem na "czwórkę'). Spośród filmów radziłbym obejrzeć "Leona Zawodowca", "Mission Impossible" czy też "Ściganego".

03.07.2007
10:01
[3]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Film: Scarface, Życie Carlita.
Gra:Tomb Raider Legenda, Constantine.

03.07.2007
10:01
smile
[4]

Arxel [ Legend ]

Z filmu to może Shooter (Strzelec)? Mnie film się podobał. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

03.07.2007
10:22
[5]

wilcz [ Konsul ]

Może Osaczony, również z Bruce Willisem? Polecam również Gorączke z Pacino i De Niro oraz Casino Royale.
A gry? Far Cry?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.