GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niegrzeczne smefry:)

03.07.2007
09:13
smile
[1]

Pablox8 [ Konsul ]

Niegrzeczne smefry:)

torche wulgarne ale super polecam:)



-Chodź coś ci powiem na ucho
-A co powiesz?
-A masz kur#a

03.07.2007
09:49
smile
[2]

beeria [ Generaďż˝ ]

co jest takiego fajnego w tym filmiku? to, ze co 2. slowo to kur... pier... albo ch...?
pytam powaznie, naprawde nie rozumiem fascynacji co poniektorych tego typu domoroslymi "produkcjami"

04.07.2007
10:00
smile
[3]

Leilong [ STARSCREAM ]

LOOOL genialne! :D:D:D

04.07.2007
10:04
smile
[4]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Leilong---> Taaa.. Całkiem jak spadający z balkonu kot :/

Co w tym Was wszystkich tak śmieszy?? Przekleństw nie używacie na codzień, że z takich miernot się śmiejecie??

04.07.2007
10:05
smile
[5]

marcing805 [ Senator ]

Za dużo klną.......średnie....

04.07.2007
10:37
smile
[6]

Kaka11 [ Konsul ]

Wcześniej o tym wiedzialem mam to na Komie Spoko :-)

04.07.2007
10:45
[7]

Deepdelver [ Legend ]

Słabiutkie.

Jedyna fajna przeróbka smurfów to:

04.07.2007
10:47
smile
[8]

Brave Lion [ Centurion ]

Kiepskie :|

04.07.2007
11:37
smile
[9]

Wiewiórk@ [ Konsul ]

Deepdelver-> Świetne :D :D

04.07.2007
11:41
[10]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Wieki temu na komie się miało:) Spoko, zwłaszcza jak jesteś na luzie i ogladasz to z kumplami, ale samemu nie jest tak śmiesznie:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.