GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z dzwiękem w filmie

02.07.2007
23:26
[1]

robal [ Konsul ]

Problem z dzwiękem w filmie

Witam

Posiadam film i mam taką dziwną sytuację z dźwiękiem. Jeżeli film jest otwierany z best player to są wszystkie dźwięki otoczenia, muzyka w tle itp ale nie słychać kwestii mówionych. Natomiast otwierając film przy pomocy Windows Media Player problem znika i wszystkie dzwięki wraz z kwestiami mówionymi są poprawnie odtwarzane.

W czym może być problem bo z taką sytuacją spotykam się po raz pierwszy.


Pozdrawiam

02.07.2007
23:40
[2]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

pewnie dźwięk surround jest ?
nie wiem czy best player sobie z nim poradzi

codec'i nowsze zainstalować ?
no ale to nic chyba nie da skoro wmp odtwarza dobrze

04.07.2007
11:17
[3]

robal [ Konsul ]

A czy jest możliwość powiększenia napisów w Windows Media Player bo mam strasznie małe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.