robal [ Konsul ]
Problem z dzwiękem w filmie
Witam
Posiadam film i mam taką dziwną sytuację z dźwiękiem. Jeżeli film jest otwierany z best player to są wszystkie dźwięki otoczenia, muzyka w tle itp ale nie słychać kwestii mówionych. Natomiast otwierając film przy pomocy Windows Media Player problem znika i wszystkie dzwięki wraz z kwestiami mówionymi są poprawnie odtwarzane.
W czym może być problem bo z taką sytuacją spotykam się po raz pierwszy.
Pozdrawiam
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
pewnie dźwięk surround jest ?
nie wiem czy best player sobie z nim poradzi
codec'i nowsze zainstalować ?
no ale to nic chyba nie da skoro wmp odtwarza dobrze
robal [ Konsul ]
A czy jest możliwość powiększenia napisów w Windows Media Player bo mam strasznie małe