
123el [ Centurion ]
Mam internet o prędkości 320kb/s...
Mam internet o prędkości 320kb/s, zazwyczaj ściągam pliki z prędkością 32kb/s. Słyszałem, że ten limit można jakoś złamać i ściągać z taką prędkością jaką ma się na prawdę...Może wie ktoś z was jak...?
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Trzeba połamać modem, tak przełamuje sie tą barierę.
KhRON [ Dominus Mortis ]
ciesz się, że w ogóle masz internet ;)
tomekcz [ Polska ]
Fajnie by było gdyby tak mozna :P
Moshimo [ FullMetal ]
Mam internet o prędkości 320kb/s, zazwyczaj ściągam pliki z prędkością 32kb/s
To zdanie jest niepoprawne i nigdy w to nie uwierze.
limit można jakoś złamać i ściągać z taką prędkością jaką ma się na prawdę
To zreszta tez.

123el [ Centurion ]
Eee no bądźcie poważni, słyszałem, że Windows sam ogranicza tą prędkość z maksymalnej na 10x mniejszą...proszę o dalsze wypowiedzi...
Dexter666 [ salem alejkum ]
może mas zinternet o prędkości 320 kbps ?
Logadin [ People Can Fly ]
Nic 10x nie ucina.
Masz 320 kbps. Zatem jest OK.

darek_dragon [ 42 ]
Problem polega na tym, że nie rozróżniasz kilobitów od kilobajtów. Providerzy internetu podając prędkość łącza używają najczęściej tych pierwszych, natomiast programy tych drugich. Masz internet o prędkości 320 kb/s (kilobitów na sekundę), więc maksymalna prędkość z jaką możesz ściągać wynosi 320 / 8 = 40 kB/s (kilobajtów na sekundę). KPW? :)
bart-2 [ Konsul ]
Masz internet o prędkości 320 Kilo Bitów/s
więc po podzieleniu 320 na 8 wychodzi 40 Kilo Bajtów/s
col. Kilgore [ Mac User ]
Dostęp do internetu masz z prędkoscią 320kb/s, w takim razie predkość ściągania nie będzie przekraczać 40kB/s, w rzeczywistych warunkach bedzie wlasnie około 32-35kB/s, czyli wszystko w porządku, jedynie nie rozróżniasz jednostek.
1kB = 8kb
Narmo [ 42 ]
Mam internet o prędkości 320kb/s
Czyli w kilobajtach to będzie 40 KB/s?
zazwyczaj ściągam pliki z prędkością 32kb/s
Czyli tylko 4 KB/s?
Edit: Pewnie masz Neostradę 256, modem synchronizuje sięz prędkością 320 co jest normalne a ściągasz z też maksymalną dopuszczalną dla 256 kb/s czyli 32 KB/s

123el [ Centurion ]
Dzięki, że mnie oświeciliście...
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Tez mam neo 256 i place za to cholerstwo 60 zł, bo podpisalem umowe na 2 lata...kupa, ale w grudniu mi sie konczy ;]