
Telemach [ Pretorianin ]
Symulator Samolotu
Jak w temacie. Co polecacie?
Jakiś dobry symulator samolotu - odrzutowiec czy coś w tym stylu. Strzelanie, itp. :)
foxx [ lisek ]
Druga wojna? Czasy wspolczesne ? Typowa strzelanka dla zabawy czy symulator nad ktorym spedzisz kilka dni/miesiecy uczac sie latac ? Sprecyzuj swoje pytanie.
Telemach [ Pretorianin ]
Możesz podać różne tytuły w zależności od specyfiki symulatora. Raczej współczesność. I trochę strzelanki mile widziane też :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Kup sobie LockOn'a. W ustawieniach realizmu ustaw sobie "arcade" i uwierz, będziesz bawił się wprost niesamowicie :).
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
A może samoloty cywilne? Wtedy byś sobie kupił Flight Simulator X. Podobno ta gra jest bardzo dobra. Ja pogrywam w IŁa, bardzo mi się podoba, ale tam jest II WŚ.
foxx [ lisek ]
Lock On (Wspolczesnosc) , IL2 Sturmovik (WW2), Flight Simulator 2004/X + niezliczona ilosc dodatkow (Lotnictwo Cywilne), Falcon 4.0 (Tylko dla hardcore'owcow :)). Jest w czym wybierac.
sargonwielki [ Centurion ]
samoloty cywilne to Microsoft Fight Symulator 2002