GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Symulator Samolotu

02.07.2007
22:46
smile
[1]

Telemach [ Pretorianin ]

Symulator Samolotu

Jak w temacie. Co polecacie?
Jakiś dobry symulator samolotu - odrzutowiec czy coś w tym stylu. Strzelanie, itp. :)

02.07.2007
22:55
[2]

foxx [ lisek ]

Druga wojna? Czasy wspolczesne ? Typowa strzelanka dla zabawy czy symulator nad ktorym spedzisz kilka dni/miesiecy uczac sie latac ? Sprecyzuj swoje pytanie.

02.07.2007
23:03
[3]

Telemach [ Pretorianin ]

Możesz podać różne tytuły w zależności od specyfiki symulatora. Raczej współczesność. I trochę strzelanki mile widziane też :)

03.07.2007
02:09
smile
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Kup sobie LockOn'a. W ustawieniach realizmu ustaw sobie "arcade" i uwierz, będziesz bawił się wprost niesamowicie :).

03.07.2007
09:44
[5]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

A może samoloty cywilne? Wtedy byś sobie kupił Flight Simulator X. Podobno ta gra jest bardzo dobra. Ja pogrywam w IŁa, bardzo mi się podoba, ale tam jest II WŚ.

03.07.2007
22:41
[6]

foxx [ lisek ]

Lock On (Wspolczesnosc) , IL2 Sturmovik (WW2), Flight Simulator 2004/X + niezliczona ilosc dodatkow (Lotnictwo Cywilne), Falcon 4.0 (Tylko dla hardcore'owcow :)). Jest w czym wybierac.

04.07.2007
11:21
[7]

sargonwielki [ Centurion ]

samoloty cywilne to Microsoft Fight Symulator 2002

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.