KANTAR1 [ Konsul ]
Defcon
Nie wiecie w jakim polskim sklepie internetowym mogę dostać tę gre? Byłem na wirtusie, empiku, ultimie i nigdzie jej nie ma :P
Fett [ Avatar ]
na allegro.pl jest :) Możesz jeszcze popatrzyc na GOLu i na bazarze.
PS. Kogo przedstawia Twój avatar ?

KANTAR1 [ Konsul ]
No dobra zobacze na allegro.
Fett ----> Dzięki za odpowiedź. Mój avatar przedstawia bohatera gry Coded Arms.
hermin [ Legend ]
Sprecyzuj o którą grę Ci chodzi. Tą starszą czy tą nową?
Yos_sarian [ Washington Irving ]
a nie mozesz przez steama?
fj_1 PL [ Pretorianin ]
Yos_sarian ->
Steam to jest najgorszy sposób sprzedaży. Raz, że szpieguje tych, którzy grają w gry w nim zarejestrowane. Dwa, że jest bardzo uciążliwy (autoaktualizacje bez zapytania użytkownika!). Trzy, że jest strasznie drogi (w końcu zapłata w dolarach) i dodatkowo nawet mając oryginał np. HL2, nie można sobie bez Internetu lub z wolnym łączem pograć, nawet jeśli chce się grać w single! Paranoja taka sama jak sławny patent telewizyjny Philipsa!!!