GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Defcon

02.07.2007
21:47
[1]

KANTAR1 [ Konsul ]

Defcon

Nie wiecie w jakim polskim sklepie internetowym mogę dostać tę gre? Byłem na wirtusie, empiku, ultimie i nigdzie jej nie ma :P

02.07.2007
21:55
[2]

Fett [ Avatar ]

na allegro.pl jest :) Możesz jeszcze popatrzyc na GOLu i na bazarze.

PS. Kogo przedstawia Twój avatar ?

02.07.2007
21:58
smile
[3]

KANTAR1 [ Konsul ]

No dobra zobacze na allegro.
Fett ----> Dzięki za odpowiedź. Mój avatar przedstawia bohatera gry Coded Arms.

02.07.2007
22:10
[4]

hermin [ Legend ]

Sprecyzuj o którą grę Ci chodzi. Tą starszą czy tą nową?

02.07.2007
22:12
[5]

Yos_sarian [ Washington Irving ]

a nie mozesz przez steama?

03.07.2007
09:43
[6]

fj_1 PL [ Pretorianin ]

Yos_sarian ->

Steam to jest najgorszy sposób sprzedaży. Raz, że szpieguje tych, którzy grają w gry w nim zarejestrowane. Dwa, że jest bardzo uciążliwy (autoaktualizacje bez zapytania użytkownika!). Trzy, że jest strasznie drogi (w końcu zapłata w dolarach) i dodatkowo nawet mając oryginał np. HL2, nie można sobie bez Internetu lub z wolnym łączem pograć, nawet jeśli chce się grać w single! Paranoja taka sama jak sławny patent telewizyjny Philipsa!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.