Simon_Templarr [ Centurion ]
USA zagrożone?
Teraz Anglia, potem USA, ciekae dlaczego POLSKI nigdy nie sterroryzowali, może dlatego, że Polska to ich bardzo bliski przyjaciel? Wujka Osamy...
Azzie [ bonobo ]
Ja licze na zamach w Redmond :)
pecet007 [ Talk to the claw ]
Nie wiem, ale módlmy się do Allaha żeby nigdy polski nie dopadli. Po za tym nie znam się, ale IMO Polska zbytnio na atak terrorystyczny przygotowana nie jest....

marszym [ Senator ]
A jaki jest sens atakować Polskę ? Jakby np. walnęli w sławny budynek na Wiejskiej albo Pałac Prezydenta to by tylko oddali przysługę naszemu narodowi, a przecież nie o to im chodzi. :)
Teraz poważnie:
IMO Polska zbyt mało liczy się gdziekolwiek na świecie aby był sens ją atakować. IMO więcej problemu z organizacją zamachu, niż potem z tego ewewntualnych korzyści.
Taikun44 [ NDSL ]
pecet w sumie tak ... ale u nas też nie ma czego atakować ... marnować samolot na marny Pałac Kultury ?
szarzasty [ rammsteinick ]
czemu Polski nie atakują??
Gdzieś w internecie jest pamiętnik terrorysty- tam dokładnie jest wytłumaczone czemu Polska nie jest celem terrorystów :)
Azzie [ bonobo ]
Byly wielokrotne proby Al Kaidy zamachu na polski sejm, ale niestety kazdy zamachowiec jak juz wyciagal detonator byl atakowany przez tlum ludzi krzyczacych "Daj, ja nacisne" "odpalaj, na co czekasz" i probujacych mu go wyrwac, w wyniku czego wszystkie ulegaly uszkodzeniu :)
BBlacKK102 [ Konsul ]
A mi tak bardzo do smiechu nie jest ;). Sam mam jechac niedlugo do USA, rodzinka juz na miejscu. Mam nadzieje, ze proboje poprostu wywolac sensacje...

Loon [ Panicz ]
Gorycz obaw osładza myśl o tym, że w USA aktualnie przebywa ronn.
Simon_Templarr [ Centurion ]
Gdzieś w internecie jest pamiętnik terrorysty- tam dokładnie jest wytłumaczone czemu Polska nie jest celem terrorystów :)
Bo w Polsce między innymi szkolili paru swoich ludzi, i mają tutaj gdzies ukrytą broń? Innej możliwości nie widzę...
profesor ciekawski [ Centurion ]
bo wywolaloby to na swiecie mniejsza sensacje niz udlawienie sie preclem przez Busha, kapewu?
poland... holland? wtf?

Cypher. [ Konsul ]
Simon_Templarr chyba nie o to dokladnie chodzilo ale moze masz racje :P

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
ciekae dlaczego POLSKI nigdy nie sterroryzowali --> Od kiedy Al-Kaida to stowarzyszenie charytatywne? Bo ja chyba o czymś nie wiem?
Boroova [ Lazy Bastard ]
Kurcze, niby wszystko fajnie i smiesznie, ale powinniscie sie cieszyc, ze naszego pipidowka nikt nie atakuje. Po ostatnich doniesieniach o znalezionych bombach w Londynie troche mi sie strach udziela i w metrze obserwuje uwaznie "podejrzanych" pasarzerow.

Aristos [ między słowami ]
jedno słowo: propaganda
szuru-buru [ Konsul ]
...Tajny raport...
OMG! To coś takiego jeszcze istnieje!!??
W Polsce ludzie mają wystarczająco przerąbane... terroryzacja społeczeństwa nic już nie da...
A co do USA to w cale nie mają lepiej... jednym słowem ten artykuł to jedno wielkie shit...

blackdragon2 [ Władca smoczych klanów ]
Dlaczego w Polsce nie ma terrorystów?
Mianowicie:
1. Jesteśmy krajem demokratycznym, z tradycjami itp., więc jakakolwiek grupka obcokrajowców, zwłaszcza pochodzenia arabskiego, od razu wpadłaby w oko naszym obrońcom czystości rasy w trój(i więcej) paskowych mundurkach - w efekcie każdy terrorysta boi się naszych dresów bardziej niż oddziałów SWAT.
2. Kwestia porzucania teczek czy samochodów-pułapek w ogóle nie wchodzi w grę w naszym kraju. Teczka pozostawiona nawet przy kiosku z gazetami po chwili zmienia właściciela, podobnie samochód w pewnych dzielnicach. Co najwyżej udało by się w ten sposób jakąś "dziuplę" wysadzić, a to przecież nie jest działanie terrorystyczne.
3. Kwestia samolotów - tu też jesteśmy bezpieczni.
Jedynym większym budynkiem jest Pałac Kultury, a i tak znając mentalność co poniektórych terroryści mogą założyć, że po zburzeniu powiemy, iż to było w planie w ramach dekomunizacji. Z bombą na pokład też nie da rady - bagaż pewnie się zgubi i polecieć może w dowolnym kierunku, a przecież nie będą czatować na wiadomości gdzie ich bomba wybuchła.
4. Finalnie wysadzenie tu czegokolwiek jest poza tym zupełnie bez sensu - wszyscy potencjalni wrogowie się ucieszą, na czele z Izraelem.
Ktoś wyżej chciał pamiętnik terrorysty:

Glob3r [ Senator ]
Mianowicie:
1. Jesteśmy krajem demokratycznym, z tradycjami itp., więc jakakolwiek grupka obcokrajowców, zwłaszcza pochodzenia arabskiego, od razu wpadłaby w oko naszym obrońcom czystości rasy w trój(i więcej) paskowych mundurkach - w efekcie każdy terrorysta boi się naszych dresów bardziej niż oddziałów SWAT.
2. Kwestia porzucania teczek czy samochodów-pułapek w ogóle nie wchodzi w grę w naszym kraju. Teczka pozostawiona nawet przy kiosku z gazetami po chwili zmienia właściciela, podobnie samochód w pewnych dzielnicach. Co najwyżej udało by się w ten sposób jakąś "dziuplę" wysadzić, a to przecież nie jest działanie terrorystyczne.
3. Kwestia samolotów - tu też jesteśmy bezpieczni.
Jedynym większym budynkiem jest Pałac Kultury, a i tak znając mentalność co poniektórych terroryści mogą założyć, że po zburzeniu powiemy, iż to było w planie w ramach dekomunizacji. Z bombą na pokład też nie da rady - bagaż pewnie się zgubi i polecieć może w dowolnym kierunku, a przecież nie będą czatować na wiadomości gdzie ich bomba wybuchła.
4. Finalnie wysadzenie tu czegokolwiek jest poza tym zupełnie bez sensu - wszyscy potencjalni wrogowie się ucieszą, na czele z Izraelem.
I się popłakałem ze śmiechu :D
<
Takie sianie strachu jest niebezpieczne... ostatnio jadąc w metrze w Paryżu widziałem kilka osób bacznie przyglądających się jadącemu tam arabowi z walizką... :)
USA jest zagrożone od dawna, a takie pisanie "planowane są zamachy" jest jak dla mnie niezbitym dowodem, że takich zamachów nie będzie...

amoreg1234 [ użytkownik ]
kurde oby nie :/ siedze teraz w NYC i nie wkreca mi sie zaden zamach