GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

USA zagrożone?

02.07.2007
21:37
[1]

Simon_Templarr [ Centurion ]

USA zagrożone?



Teraz Anglia, potem USA, ciekae dlaczego POLSKI nigdy nie sterroryzowali, może dlatego, że Polska to ich bardzo bliski przyjaciel? Wujka Osamy...

02.07.2007
21:38
[2]

Azzie [ bonobo ]

Ja licze na zamach w Redmond :)

02.07.2007
21:39
[3]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Nie wiem, ale módlmy się do Allaha żeby nigdy polski nie dopadli. Po za tym nie znam się, ale IMO Polska zbytnio na atak terrorystyczny przygotowana nie jest....

02.07.2007
21:40
smile
[4]

marszym [ Senator ]

A jaki jest sens atakować Polskę ? Jakby np. walnęli w sławny budynek na Wiejskiej albo Pałac Prezydenta to by tylko oddali przysługę naszemu narodowi, a przecież nie o to im chodzi. :)

Teraz poważnie:
IMO Polska zbyt mało liczy się gdziekolwiek na świecie aby był sens ją atakować. IMO więcej problemu z organizacją zamachu, niż potem z tego ewewntualnych korzyści.

02.07.2007
21:40
[5]

Taikun44 [ NDSL ]

pecet w sumie tak ... ale u nas też nie ma czego atakować ... marnować samolot na marny Pałac Kultury ?

02.07.2007
21:40
[6]

szarzasty [ rammsteinick ]

czemu Polski nie atakują??
Gdzieś w internecie jest pamiętnik terrorysty- tam dokładnie jest wytłumaczone czemu Polska nie jest celem terrorystów :)

02.07.2007
21:42
[7]

Azzie [ bonobo ]

Byly wielokrotne proby Al Kaidy zamachu na polski sejm, ale niestety kazdy zamachowiec jak juz wyciagal detonator byl atakowany przez tlum ludzi krzyczacych "Daj, ja nacisne" "odpalaj, na co czekasz" i probujacych mu go wyrwac, w wyniku czego wszystkie ulegaly uszkodzeniu :)

02.07.2007
21:50
[8]

BBlacKK102 [ Konsul ]

A mi tak bardzo do smiechu nie jest ;). Sam mam jechac niedlugo do USA, rodzinka juz na miejscu. Mam nadzieje, ze proboje poprostu wywolac sensacje...

02.07.2007
21:52
smile
[9]

Loon [ Panicz ]

Gorycz obaw osładza myśl o tym, że w USA aktualnie przebywa ronn.

02.07.2007
21:57
[10]

Simon_Templarr [ Centurion ]

Gdzieś w internecie jest pamiętnik terrorysty- tam dokładnie jest wytłumaczone czemu Polska nie jest celem terrorystów :)

Bo w Polsce między innymi szkolili paru swoich ludzi, i mają tutaj gdzies ukrytą broń? Innej możliwości nie widzę...

02.07.2007
22:20
[11]

profesor ciekawski [ Centurion ]

bo wywolaloby to na swiecie mniejsza sensacje niz udlawienie sie preclem przez Busha, kapewu?

poland... holland? wtf?

02.07.2007
22:30
smile
[12]

Cypher. [ Konsul ]

Simon_Templarr chyba nie o to dokladnie chodzilo ale moze masz racje :P

02.07.2007
22:32
smile
[13]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

ciekae dlaczego POLSKI nigdy nie sterroryzowali --> Od kiedy Al-Kaida to stowarzyszenie charytatywne? Bo ja chyba o czymś nie wiem?

02.07.2007
23:24
[14]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Kurcze, niby wszystko fajnie i smiesznie, ale powinniscie sie cieszyc, ze naszego pipidowka nikt nie atakuje. Po ostatnich doniesieniach o znalezionych bombach w Londynie troche mi sie strach udziela i w metrze obserwuje uwaznie "podejrzanych" pasarzerow.

02.07.2007
23:38
smile
[15]

Aristos [ między słowami ]

jedno słowo: propaganda

02.07.2007
23:49
[16]

szuru-buru [ Konsul ]

...Tajny raport...
OMG! To coś takiego jeszcze istnieje!!??
W Polsce ludzie mają wystarczająco przerąbane... terroryzacja społeczeństwa nic już nie da...
A co do USA to w cale nie mają lepiej... jednym słowem ten artykuł to jedno wielkie shit...

03.07.2007
00:04
smile
[17]

blackdragon2 [ Władca smoczych klanów ]

Dlaczego w Polsce nie ma terrorystów?
Mianowicie:
1. Jesteśmy krajem demokratycznym, z tradycjami itp., więc jakakolwiek grupka obcokrajowców, zwłaszcza pochodzenia arabskiego, od razu wpadłaby w oko naszym obrońcom czystości rasy w trój(i więcej) paskowych mundurkach - w efekcie każdy terrorysta boi się naszych dresów bardziej niż oddziałów SWAT.

2. Kwestia porzucania teczek czy samochodów-pułapek w ogóle nie wchodzi w grę w naszym kraju. Teczka pozostawiona nawet przy kiosku z gazetami po chwili zmienia właściciela, podobnie samochód w pewnych dzielnicach. Co najwyżej udało by się w ten sposób jakąś "dziuplę" wysadzić, a to przecież nie jest działanie terrorystyczne.

3. Kwestia samolotów - tu też jesteśmy bezpieczni.
Jedynym większym budynkiem jest Pałac Kultury, a i tak znając mentalność co poniektórych terroryści mogą założyć, że po zburzeniu powiemy, iż to było w planie w ramach dekomunizacji. Z bombą na pokład też nie da rady - bagaż pewnie się zgubi i polecieć może w dowolnym kierunku, a przecież nie będą czatować na wiadomości gdzie ich bomba wybuchła.

4. Finalnie wysadzenie tu czegokolwiek jest poza tym zupełnie bez sensu - wszyscy potencjalni wrogowie się ucieszą, na czele z Izraelem.


Ktoś wyżej chciał pamiętnik terrorysty:

03.07.2007
00:10
smile
[18]

Glob3r [ Senator ]

Mianowicie:
1. Jesteśmy krajem demokratycznym, z tradycjami itp., więc jakakolwiek grupka obcokrajowców, zwłaszcza pochodzenia arabskiego, od razu wpadłaby w oko naszym obrońcom czystości rasy w trój(i więcej) paskowych mundurkach - w efekcie każdy terrorysta boi się naszych dresów bardziej niż oddziałów SWAT.

2. Kwestia porzucania teczek czy samochodów-pułapek w ogóle nie wchodzi w grę w naszym kraju. Teczka pozostawiona nawet przy kiosku z gazetami po chwili zmienia właściciela, podobnie samochód w pewnych dzielnicach. Co najwyżej udało by się w ten sposób jakąś "dziuplę" wysadzić, a to przecież nie jest działanie terrorystyczne.

3. Kwestia samolotów - tu też jesteśmy bezpieczni.
Jedynym większym budynkiem jest Pałac Kultury, a i tak znając mentalność co poniektórych terroryści mogą założyć, że po zburzeniu powiemy, iż to było w planie w ramach dekomunizacji. Z bombą na pokład też nie da rady - bagaż pewnie się zgubi i polecieć może w dowolnym kierunku, a przecież nie będą czatować na wiadomości gdzie ich bomba wybuchła.

4. Finalnie wysadzenie tu czegokolwiek jest poza tym zupełnie bez sensu - wszyscy potencjalni wrogowie się ucieszą, na czele z Izraelem.


I się popłakałem ze śmiechu :D
<

Takie sianie strachu jest niebezpieczne... ostatnio jadąc w metrze w Paryżu widziałem kilka osób bacznie przyglądających się jadącemu tam arabowi z walizką... :)
USA jest zagrożone od dawna, a takie pisanie "planowane są zamachy" jest jak dla mnie niezbitym dowodem, że takich zamachów nie będzie...

03.07.2007
00:46
smile
[19]

amoreg1234 [ użytkownik ]

kurde oby nie :/ siedze teraz w NYC i nie wkreca mi sie zaden zamach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.