GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakiś problem z komputerem, o co chodzi?

02.07.2007
20:02
[1]

ddza [ WasabiHubert ]

Jakiś problem z komputerem, o co chodzi?

Nie będę się za bardzo rozpisywał, więc od paru dni pojawia mi się taki komunikat w programach AQQ i uTorrent --->

O co chodzi?

02.07.2007
20:11
[2]

ddza [ WasabiHubert ]

^ up

02.07.2007
20:16
[3]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

Mam podobny problem w paru programach ( Team Speak np. ) ale u mnie jest to spowodowane zlymi sterownikami od grafiki ;P

instalowales moze jakies nowe sterowniki ostatnio?

03.07.2007
11:48
[4]

ddza [ WasabiHubert ]

Nie, nic nie instalowałem...

03.07.2007
12:00
[5]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

a nie jest to czasem wina tej windowsowej blokady polaczen TCP/IP - skoro jak mniemam wiaze sie to z programami korzystajacymi z internetu ?

03.07.2007
12:03
[6]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

to może zainstaluj sterowniki skoro nie instalowałeś?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.