ddza [ WasabiHubert ]
Jakiś problem z komputerem, o co chodzi?
Nie będę się za bardzo rozpisywał, więc od paru dni pojawia mi się taki komunikat w programach AQQ i uTorrent --->
O co chodzi?
ddza [ WasabiHubert ]
^ up
ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
Mam podobny problem w paru programach ( Team Speak np. ) ale u mnie jest to spowodowane zlymi sterownikami od grafiki ;P
instalowales moze jakies nowe sterowniki ostatnio?
ddza [ WasabiHubert ]
Nie, nic nie instalowałem...
MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
a nie jest to czasem wina tej windowsowej blokady polaczen TCP/IP - skoro jak mniemam wiaze sie to z programami korzystajacymi z internetu ?
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
to może zainstaluj sterowniki skoro nie instalowałeś?