GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jest już pierwsza afera ws. EURO 2012

02.07.2007
19:37
[1]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Jest już pierwsza afera ws. EURO 2012



Proszę bardzo, długo nie trzeba było czekać. Na pewno nie bedzie to ostatnia taka afera. Chociaż z drugiej strony niektórzy powinni sie przestraszyć skuteczności CBA.

I jeszcze o niby dymisji Lipca (nie wiem, kto go mógłby zastąpić, może Korzeniowski? Haha.)



Aha no i tak na plus o pieniądzach na przyszłe drogi



Im więcej takich newsów czytam tym bardziej sie martwie, ze z budową dróg (bo stadionami sie zbytnio nie martwie) po prsotu nie zdążymy. Minęły 2 miesiące, w których NIC nie zrobilismy (powołalismy parę komitetów). Nie wiem w jakiej sytuacji jest Ukraina, ale mysle ze tam jest lepiej.


02.07.2007
19:38
[2]

Taikun44 [ NDSL ]

a co my tu mamy do gadania ? EURO 2012 i tak zrobią włosi ...

02.07.2007
19:42
smile
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Czarno to widzę.

02.07.2007
19:44
[4]

siekator [ Król Rybak ]

Dlaczego mnie to nie dziwi?

02.07.2007
19:47
[5]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Nie martwcie się, władze FIFA i UEFA mają swoje sposoby. Wystarczy spojrzeć, co się dzieje w sprawie MŚ 2010 w RPA.

04.07.2007
12:13
[6]

fj_1 PL [ Pretorianin ]

Nadal myślę, że Listkiewicz załatwił nam i naszym braciom EURO 2012 dzięki "znajomościom". Ciekawe, czy Edyta Górniak znowu "zaśpiewa" hymn, czy też będę miał odpoczynek dla moich uszu? :)

04.07.2007
12:15
smile
[7]

Kozi89 [ Senator ]

To dopiero początek...

04.07.2007
12:26
[8]

Emill_ver2 [ Centurion ]

MaZZeo - na Ukrainie stadiony (wszystkie!) byly w trakcie modernizacji/budowy juz w momencie oglaszania organizatora Euro

04.07.2007
12:31
[9]

Grzesiek [ Cezar ]

Najlepsze jest to, że podobno CBA się pospieszyło. Aresztowani zostali zatrzymani, gdy ... jechali do sejmu podobno ...

04.07.2007
18:06
[10]

gladius [ Subaru addict ]

Nie będzie niczego!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.