NextDoorNikki [ Centurion ]
Przejscie z Corela 11 na 10 - co z plikami
No wlasnie mam takie pytanie czy jezeli chce z angielskiej wersji Corela 11 przejsc na 10 polską to czy pliki z jedenastki beda normalnie odtwarzane przez 10 ?
NextDoorNikki [ Centurion ]
up
a pewno ktos wie...