GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przejscie z Corela 11 na 10 - co z plikami

02.07.2007
18:24
[1]

NextDoorNikki [ Centurion ]

Przejscie z Corela 11 na 10 - co z plikami

No wlasnie mam takie pytanie czy jezeli chce z angielskiej wersji Corela 11 przejsc na 10 polską to czy pliki z jedenastki beda normalnie odtwarzane przez 10 ?

02.07.2007
18:40
[2]

NextDoorNikki [ Centurion ]

up

a pewno ktos wie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.