GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

powolny komputer!!!!!!!!!!!!!

02.07.2007
17:56
smile
[1]

kuwis [ Centurion ]

powolny komputer!!!!!!!!!!!!!

Witam,
Mam problem z kompem. Otoz, od pewnego momentu zaczal mi bardzo wolno chodzic i ma problemy z urochomieniem takich podstaowowych programow jak "dodaj usuń programy" czy outlook express. Zazwyczaj sie zacina i musze robic restart kompa... Średnio robie tak z 10 restartow na dzien, bo ten kretyn sie ciagle wiesza, a konfiguracja jest calkiem dobra, wiec to nie wina slabych podzespolow. Co robic?!?!?

02.07.2007
17:57
smile
[2]

novi.. [ Konsul ]

Może defragmentacja dysków pomoże..

02.07.2007
17:58
[3]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Kiedy był robiony format? Zainstaluj jakiś cleaner, wywal zbędne programy.

02.07.2007
17:58
[4]

kuwis [ Centurion ]

DEFRAGMENTACJE ROBILEM, GOWNO DAJE

02.07.2007
17:58
[5]

Arxel [ Legend ]

Nie, to nie wina słabych podzespołów, to wina śmietnika na dysku. Najpierw przeczyść komputer programami antywirusowymi, a jak to nie pomoże to tylko format :) Jak ja nie lubię tego słowa.
Ew. przed formatem możesz spróbowa zrobić defragmentację.

02.07.2007
17:59
[6]

wysia [ Senator ]

Sprawdzic chocby task managerem CO ci tak tego kompa obciaza... Przeskanowac na wirusy, robale, spywarey, itp.. I napisac przynajmniej jaki masz system operacyjny, jesli chcesz lepszych porad.

02.07.2007
17:59
[7]

kuwis [ Centurion ]

no wlasnie chyba se format zrobie..., bo innej metody nie widze :/

02.07.2007
18:00
[8]

kuwis [ Centurion ]

windows professional + servis pack

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.