GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Battlefieldem...

02.07.2007
17:33
smile
[1]

matełko [ Pretorianin ]

Problem z Battlefieldem...

Witam, mam problem z Battlefieldem 1942... a mianowicie, gdy gram wyskakuje mi okinenko VOTE MAP... w zaden sposob nie moge go wylaczyc, po za tym, gdy chcem zmienic klawisz do vote map wylacza sie gra, zainstalowalem najnowszego patcha i to samo, moze jest jakas komenda, zeby wylaczyc vote mapa... pomocy!

02.07.2007
17:44
smile
[2]

matełko [ Pretorianin ]

Nikt nic nie wie?

02.07.2007
18:31
smile
[3]

hermin [ Legend ]

To nie możesz po prostu dla świętego spokoju zagłosować na tę mapę?

02.07.2007
18:46
smile
[4]

matełko [ Pretorianin ]

Hermin ---> najlepsze jest to, ze nie moge zaglosowac... wcikam wszystkie klawisze jakie mam na klawiaturze i nic ....

02.07.2007
19:08
[5]

Narmo [ 42 ]

matełko --> Głosuje się zazwyczaj F1 i F2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.