
matełko [ Pretorianin ]
Problem z Battlefieldem...
Witam, mam problem z Battlefieldem 1942... a mianowicie, gdy gram wyskakuje mi okinenko VOTE MAP... w zaden sposob nie moge go wylaczyc, po za tym, gdy chcem zmienic klawisz do vote map wylacza sie gra, zainstalowalem najnowszego patcha i to samo, moze jest jakas komenda, zeby wylaczyc vote mapa... pomocy!

matełko [ Pretorianin ]
Nikt nic nie wie?

hermin [ Legend ]
To nie możesz po prostu dla świętego spokoju zagłosować na tę mapę?

matełko [ Pretorianin ]
Hermin ---> najlepsze jest to, ze nie moge zaglosowac... wcikam wszystkie klawisze jakie mam na klawiaturze i nic ....
Narmo [ 42 ]
matełko --> Głosuje się zazwyczaj F1 i F2