GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Może mi to ktoś wycenić ?

02.07.2007
17:30
smile
[1]

MrXX [ Konsul ]

Może mi to ktoś wycenić ?

Mam do opchnięcia:

CPU AMD 64 3000+
MOBO ABIT KN8 Ultra na nForce 400 Ultra
2x512 RAM Dual Chanell Corsair 400mhz

Ile za to mogę dostać na rynku? (zestaw)

02.07.2007
17:40
smile
[2]

MrXX [ Konsul ]

mam za darmo oddac?

02.07.2007
17:43
[3]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Dla mnie RAM-y możesz za darmo puścić :P tak na serio to za płyte ze 100zł, za procka 130zł i za pamięci (zależy czy nowe, czy używane) no to jakieś 150-200zł wyciągniesz.

02.07.2007
18:51
smile
[4]

Batonpl [ Konsul ]

Za to dostaniesz okolo 500zl nalepiej jak bys wystawil na allegro to mozesz dostac nawet wiencej :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.