
zalo [ Senator ]
OBSCURE - pomocy!
Mam problem. Załatwiłem sobie od wujka niemiecką wersję tej gry(na PS2). I nie mam pojęcia co robić bo nie tylko chodzi mi o napisy, ale najgorszy jest ten dubbing. Mam pytanie, czy moge gdzieś w menu zmienić język na angielski(sprawdzić tego osobiscie nie moge bo jak tu sie w tym menu połapać). Ilekroć grałem w spolszczone wersje zawsze była opcja zamiany na angielski...
profesor ciekawski [ Centurion ]
rece do gory nogi w rozkroku!
davhend [ Ghost of Sparta ]
Miałem przyjemność grać w tą gierkę, bardzo fajna aczkolwiek strasznie krótka. Z tego co pamiętam to 4-5 h grania. Ja miałem wersję angielską, a czy idzie zmienić język na angielski w wersji niemieckiej to Ci nie powiem. Zazwyczaj jak jest możliwość zmiany jęxyka to albo są flagi państw do wyboru na początku, jeszcze przed ukazaniem się menu albo musi być to do przełączenia gdzieś w opcjach gry. Opcje po niemiecku to Optionen, tam pomajstruj. www.dict.pl na tej stronce możesz sobie przetłumaczyć to i owo, załącza się na początek słownik polsko angielski, ale można przełączyć na polsko niemiecki i vice versa.
Jeśli już Ci się uda odpalić bardziej ludzki język (:D) to zapraszam do dyskusji do poniższego wątku. :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6578880&N=1
Obscure [ ExcalibuR ]
Nie można też mam wersje niemiecką na PS2 na początku może to cholernie wkurzac jak gadają po niemiecki ale po czasie idzie się przyzwyczaic. Jak będziesz miał problemy z przejściem gry pisz chętnie pomogę.
zalo [ Senator ]
na początku nie ma niestety. Ale patrze napisy po niemiecku, co tam i tak sie połapie po głosie, tu filmiki zniemczone to już sie troche wkurzyłem, wiekszych problemów z tym nie mam bo doszedłem do momentu w którym odnajdujemy tego 5 kolege(w czapce) ale co mi po zagadkach, ja chce znać fabułe! jeśli ma ktoś niemiecką wersje na Playa to mógłby podać czy jest jakakolwiek opcja zmiany języka...