GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Substancja/klej odporny na temteratuje 1500 C<<znacie cos?

02.07.2007
15:04
[1]

Rasti12 [ Centurion ]

Substancja/klej odporny na temteratuje 1500 C<<znacie cos?

siemka
zajmuje sie pirotechnika. chce sprobowac swoich sil w rakietach. wszystko ok, al zaplanowalem(moja 1 rakiete[dosc spora jak na 1raz ;]) narazie to tylko plany. zebym zaczol produkcje potrzebuje full poukladane. narazie planuje testy silnika. ale, nie wiem z czego zorbic dysze ;/
najlepiej, gdyby byla to miaszanka jakis kleji, albo czegos innego, ale zeby bylo to takie to latwo dostepne w sklepach.
dysza musi byc odporna na temperatuje 1500 C. czemu taka? poniewaz paliwo karmelek osiaga troche nizsza temperature.
taki jeden koles zaproza ile? pnowal mi: zaprawa szamotowa i szklo wodne. ale gdzie to nabyc? i napisal mi ze w sklepie szklanym, ale chyba tu gdzie ja mieszkam nie ma tkaiego ;/

jakby ktos nie wiedzial co tp dysza to niech sie nawet nie produkuje...

z gory dziex

02.07.2007
15:23
[2]

Drackula [ Bloody Rider ]

dysza z "gliny" a tuba ze sklejki i bedzie rakieta "made by Fred Flinstone" :)))

Generalnie, lepiej zainwestuj w nauke jezyka ojczystego, bardziej na tym zyskasz.

A zeby nie offtopicowac za brdzo to masz:

02.07.2007
15:23
smile
[3]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

poniewaz paliwo karmelek osiaga troche nizsza temperature.

Że co proszę?:O Nie wiem czy chodzi Ci o takie paliwo karmelek na jakie ja znam przepis ale żeby zbudować rakietę z takim paliwem wcale nie potrzeba takiego materiału aby zbudować dyszę. Wystarczy zwykły papier.

Przykład budowy takiej rakiety:


Filmik z rakietą w roli głównej:


Źródło:


Inny przykład rakiety. W tym przypadku już bardziej musiałbyś się pomęczyć aby coś takiego zbudować:


03.07.2007
13:06
[4]

Rasti12 [ Centurion ]

hmm czy czasem gips sie nie roxkrusy? ja nie robie takietki 10cm. srednica silika to 50mm wiec nie jestem pewien czy glina da rade, zreszta z gliny nie jest latwo, bo przy wypalaniu to ona puchnieje

Apocaliptiq>> to wszystko jest z forum pirotechnicznego na ktorym uczeszczam ;p a ta rakietka lodygina, to male guwno ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.