GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta muzyczna jaka kupic ?

02.07.2007
14:59
smile
[1]

piotrek12345 [ Pretorianin ]

Karta muzyczna jaka kupic ?

Witam zamierzam kupić kartę muzyczna maksymalnie do 300 zl zastanawiam sie nad

co on iej myślicie opłaca sie ? . a może coś innego ? ogólnie kartę chce mieć do słuchania muzyki i do grania oglądania filmów porostu do wszystkiego xD ale priorytet to muzyka i gra w tym momencie mam zintegrowana także jakiej bym nie kupił to i tak będzie efekt o wiele lepszy jednak chciałem wysłuchać waszych opinii, z góry dzięki :) aha jeszcze jedno mam głośniki LOGITECH X-530 5.1 i na pewno będę chciał je podłączyć :p

02.07.2007
15:15
[2]

piotrek12345 [ Pretorianin ]

:D

02.07.2007
15:23
[3]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Kup jakiegoś Audigy, bardziej się opłaca, a dźwięk jest świetny.

02.07.2007
15:30
[4]

piotrek12345 [ Pretorianin ]

zastanawiałem sie nad audigy 2 zs ale w tym momencie niema dostępnych

02.07.2007
15:42
[5]

piotrek12345 [ Pretorianin ]

no ma ktos jeszcze cos do powiedzenia ? :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.