
piotrek12345 [ Pretorianin ]
Karta muzyczna jaka kupic ?
Witam zamierzam kupić kartę muzyczna maksymalnie do 300 zl zastanawiam sie nad
co on iej myślicie opłaca sie ? . a może coś innego ? ogólnie kartę chce mieć do słuchania muzyki i do grania oglądania filmów porostu do wszystkiego xD ale priorytet to muzyka i gra w tym momencie mam zintegrowana także jakiej bym nie kupił to i tak będzie efekt o wiele lepszy jednak chciałem wysłuchać waszych opinii, z góry dzięki :) aha jeszcze jedno mam głośniki LOGITECH X-530 5.1 i na pewno będę chciał je podłączyć :p
piotrek12345 [ Pretorianin ]
:D
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Kup jakiegoś Audigy, bardziej się opłaca, a dźwięk jest świetny.
piotrek12345 [ Pretorianin ]
zastanawiałem sie nad audigy 2 zs ale w tym momencie niema dostępnych
piotrek12345 [ Pretorianin ]
no ma ktos jeszcze cos do powiedzenia ? :D