kivibest [ Centurion ]
instalacja windows'a
Witam
mam pytanie, czy po sformatowaniu dysku mozna zainstalowac system z recovery dysk'u?? nie ma z tym jakichs problemow??
czy dysk taki musi wystartowac na zainstalowanym systemi i dopiero on formatuje sobie dysk??
bede wdzieczny za pomoc.

SirGoldi [ Gladiator ]
Instalacja XP z Recovery Disc (prawie) niczym się nie różni od normalnej. Ustawisz First Boot Device na CD, czekasz, akceptujesz licencję, formatujesz partycję systemową, a reszta to już formalnosć. :-)